32 Wyniki

Zastosowane filtry

Nadajnik–odbiornik optyczny Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28 Extended Temperature

  • The Intel Silicon Photonics 100Gbps CWDM4 QSFP28 Optical Transceiver is a small form-factor, high speed, and low power consumption product targeted for use in optical interconnects for data communications applications. Opis produktu
Porównaj teraz

Nadajnik–odbiornik optyczny Intel® Silicon Photonics 100G CWDM4 QSFP28

  • It is a small form-factor, high speed, and low power consumption product, targeted for use in optical interconnects for data communications applications. The high bandwidth module supports 100GbE optical links over single-mode fiber. Opis produktu
Porównaj teraz

Nadajnik-odbiornik optyczny Intel® Silicon Photonics 100G PSM4 QSFP28

  • It is a small form factor, high speed, and low power consumption product, targeted for use in optical interconnects for data communications applications. The high bandwidth module supports 100GbE optical links over single-mode fiber. Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik z serii Intel® Omni-Path Director Class Switch 100 6 Slot Base 1MM

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Director Class Switch 100 Series, supporting up to 6 leaf modules, 7U form factor, supports up to 4 power supplies and 2 management modules Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik Intel® Omni-Path Edge Switch z serii 100 48 Port 1 PSU

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • 1U 48 Port 100 Gbps Switch based on the Intel® Omni-Path Architecture Opis produktu
Porównaj teraz

Moduł Leaf do przełącznika Intel® Omni-Path Director Switch z serii 100 32 Port

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Leaf module for Intel® OPA Director Class Switches, supporting up to 32 external ports per leaf module. Hot swappable. Opis produktu
Porównaj teraz

Moduł zarządzania do przełącznika Intel® Omni-Path Director Switch z serii 100

  • Management module for Intel OPA Director Class Switches. CLI and chassis management through 10/100/1000 Base-T Ethernet port, and serial console through USB serial port. Requires one module, with two for redundancy. Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik z serii Intel® Omni-Path Director Class Switch 100 24 Slot Base 1MM

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Director Class Switch 100 Series, supporting up to 24 leaf modules, 20U form factor, supports up to 12 power supplies and 2 management modules. Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik z serii Intel® Omni-Path Edge Switch 100 24 Port 2 PSU

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • 1U 24 Port 100 Gbps Switch based on the Intel® Omni-Path Architecture Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik z serii Intel® Omni-Path Edge Switch 100 48 Port 2 PSU

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • 1U 48 Port 100 Gbps Switch based on the Intel® Omni-Path Architecture Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik z serii Intel® Omni-Path Edge Switch 100 24 Port Managed 2 PSU

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • 1U 24 Port 100 Gbps Switch based on the Intel® Omni-Path Architecture Opis produktu
Porównaj teraz

Moduł obrotowy do przełącznika Intel® Omni-Path Director Switch z serii 100

  • Spine module for Intel® OPA Director Class Switches, supporting 96 internal mid-plane connections. Hot swappable. Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik Intel® Omni-Path Edge Switch z serii 100 48 Port Managed 1 PSU

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • 1U 48 Port 100 Gbps Switch based on the Intel® Omni-Path Architecture Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik Intel® Omni-Path Edge Switch z serii 100 24 Port 1 PSU

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • 1U 24 Port 100 Gbps Switch based on the Intel® Omni-Path Architecture Opis produktu
Porównaj teraz

Pasywny kabel miedziany Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 0,5 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA passive copper cable with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 15,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 5,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 10,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 20,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Karta sieciowa Intel® Omni-Path Host Fabric Interface Adapter 1 Port PCIe x8

  • 58Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Single-port PCIe x8 Adapter, Low Profile and Std Height Brackets Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 50,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 100,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Karta sieciowa Intel® Omni-Path Host Fabric Interface Adapter 1 Port PCIe x16

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Single-port PCIe x16 Adapter, Low Profile and Std Height Brackets Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 30,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Aktywny światłowód Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 3,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA Active Optical Cable (AOC) with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Pasywny kabel miedziany Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 1,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA passive copper cable with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Pasywny kabel miedziany Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 1,5 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA passive copper cable with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Pasywny kabel miedziany Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 2,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA passive copper cable with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Pasywny kabel miedziany Intel® Omni-Path QSFP-QSFP 3,0 m

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • Intel® OPA passive copper cable with QSFP28 connectors. Opis produktu
Porównaj teraz

Moduł zasilacza do przełącznika Intel® Omni-Path Director Switch z serii 100

  • AC power supply module for Intel® OPA Director Class Switches. Hot swappable. Opis produktu
Porównaj teraz

Moduł wentylatora do przełącznika Intel® Omni-Path Director Switch z serii 100

  • Fan module for Intel® OPA Director Class Switches. Variable speed and hot swappable. Opis produktu
Porównaj teraz

Przełącznik z serii Intel® Omni-Path Edge Switch 100 48 Port Managed 2 PSU

  • 100Gbps Ilość danych na port
  • 1U 48 Port 100 Gbps Switch based on the Intel® Omni-Path Architecture Opis produktu
Porównaj teraz