Rodzina serwerowych płyt głównych Intel® S2600KP

Porównaj
Nazwa produktu
Status
Model płyty głównej
Standard konstrukcji ramy
Gniazdo
Moc TDP
Serwerowa płyta główna Intel® S2600KP Discontinued Custom 6.4" x 17.7" Rack Socket R3 160 W

Opcje I/O

Opcje modułów zarządzania

Porównaj
Nazwa produktu
Data premiery
Status
Model płyty głównej
Standard konstrukcji ramy
Gniazdo
Karta Remote Management Module AXXRMM4LITE Q2'11 Discontinued

Riser Card Options

Porównaj
Nazwa produktu
Data premiery
Status
Model płyty głównej
Standard konstrukcji ramy
Gniazdo
Zestaw 1U PCI Express rIOM Riser i rIOM Carrier Board z obsługą kart M.2 AXXKPTPM2IOM Q3'15 Discontinued
1U PCI Express rIOM Riser and rIOM Carrier Board Kit AXXKPTPIOM Q4'14 Discontinued

Konwergentna karta sieciowa Intel® Ethernet X540

Porównaj
Nazwa produktu
Status
Dostępne opcje rozwiązań wbudowanych
Typ okablowania
Moc TDP
Liczba portów
Ilość danych na port
Typ interfejsu systemu
Obsługa dużych ramek
Litografia
Maksymalna przepustowość we/wy
Przykładowa konfiguracja portu
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X540-T1 Discontinued RJ45 Category 6 up to 55m; Category 6A up to 100m Single 10GbE/1GbE/100Mb PCIe v2.1 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X540-T2 Discontinued RJ45 Category 6 up to 55 m; Category 6A up to 100 m Dual 10GbE/1GbE/100Mb PCIe v2.1 (5.0 GT/s)

Karta sieciowa Intel® Ethernet X520 dla serwerów

Porównaj
Nazwa produktu
Status
Dostępne opcje rozwiązań wbudowanych
Typ okablowania
Moc TDP
Liczba portów
Ilość danych na port
Typ interfejsu systemu
Obsługa dużych ramek
Litografia
Maksymalna przepustowość we/wy
Przykładowa konfiguracja portu
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-SR1 Discontinued MMF up to 300m Single 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-SR2 Launched MMF up to 300m Dual 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-DA2 Launched SFP+ Direct Attached Twin Axial Cabling up to 10m Dual 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)
Karta sieciowa Intel® Ethernet Converged X520-LR1 Discontinued SMF up to 10km Single 10/1GbE PCIe v2.0 (5.0 GT/s)