Certyfikaty udostępniania dla technologii Intel® Active Management (Intel® AMT)

Intel® Active Management (Intel® AMT), jedna z funkcji technologii Intel® vPro™, udostępnia wiele zintegrowanych z platformą funkcji i wtyczek przeznaczonych do aplikacji zarządzania i zabezpieczeń, które ułatwiają pracownikom działu IT wykrywanie, naprawę i ochronę zasobów sieciowych. Aby skorzystać z tych funkcji, w pierwszej kolejności należy skonfigurować klienta obsługującego technologię Intel® AMT pod kątem pracy w sieci firmowej. Taki proces jest często nazywany „udostępnieniem” lub „wdrożeniem”. Zasoby dostępne na tej stronie mogą posłużyć jako pomoc przy zakupie certyfikatu udostępniania.

Wprowadzenie do wyboru certyfikatu zdalnej konfiguracji technologii Intel® AMT ›

Wdrożenie technologii Intel® vPro™ ›

Certyfikaty dostawców wspierające technologię Intel® AMT

Jak kupić i zainstalować certyfikaty Comodo* przeznaczone do zdalnej konfiguracji technologii Intel® AMT – wraz ze szczegółowymi instrukcjami?

Pobierz teraz

Jak kupić i zainstalować certyfikat Entrust*, który zweryfikuje fabrycznie zainstalowany odcisk palca certyfikatu Entrust i umożliwi przeprowadzanie zdalnej konfiguracji i konserwacji za pomocą oprogramowania do instalacji i konfiguracji Intel® (Intel® SCS)?

Pobierz teraz

Jak kupić i zainstalować certyfikaty Go Daddy* przeznaczone do konfiguracji technologii Intel® AMT – wraz ze szczegółowymi instrukcjami i zrzutami ekranu?

Pobierz teraz

Jak kupić i zainstalować certyfikaty Symantec* przeznaczone do zdalnej konfiguracji technologii Intel® AMT?

Pobierz teraz

Wsparcie technologii Intel® vPro™


Pokrewne produkty i technologie

Wraz z poszerzaniem środowiska biurowego o zdalne usługi rośnie liczba urządzeń wymagających zarządzania. Technologia Intel® AMT przeznaczona dla urządzeń opartych o nowe procesory Intel® Core™ vPro™ siódmej generacji pozwala ograniczyć lokalne koszty dzięki możliwości zdalnego wykrywania, ochrony i odzyskiwania1. Nawet po wyłączeniu urządzenia lub w przypadku awarii systemu operacyjnego zdolność działania Intel® AMT poza pasmem pozwala zachować kontrolę przy minimalnym nakładzie pracy.

Więcej informacji

Komputery biznesowe oparte o procesory Intel® Core™ vPro™ z technologią Intel® vPro™ pozwalają osiągnąć nowy poziom inteligentnych rozwiązań klienckich – maksymalne bezpieczeństwo wspierane sprzętowo, prostsze zarządzanie oraz wysoką adaptacyjną wydajność1.

Więcej informacji

Podnieś produktywność i wydajność, aby osiągnąć moc obliczeniową klasy biznesowej, maksymalną wydajność obsługi wielu zadań oraz bezprecedensowy, 10-godzinny czas pracy baterii.

Więcej informacji

Informacje o produktach i wydajności

1

Intel® vPro™ jest złożoną technologią, która wymaga konfiguracji i aktywacji. Dostępność poszczególnych funkcji oraz wydajność technologii zależą od konfiguracji sprzętu, oprogramowania i środowiska informatycznego. Więcej informacji można uzyskać pod adresem: https://www.intel.pl/content/www/pl/pl/architecture-and-technology/vpro/vpro-platform-general.html.