Intel Inside®. Lepszy sposób na zewnętrzną sprzedaż detaliczną

Oczekiwania klientów szybko się zmieniają. Firma Intel oferuje jedną bezpieczną i elastyczną podstawę, która łączy wszystkie kanały i systemy sprzedaży w organizacji. Teraz możesz zaoferować klientom to, czego chcą, kiedy chcą i jak tego chcą.

Handlowa rewolucja za sprawą dużych zbiorów danych

Steve Power Brown wyjaśnia, w jaki sposób technologia Intel® pomaga sprzedawcom w wykorzystaniu dużych zbiorów danych do budowania relacji z klientami i zmiany sposobu robienia zakupów.

Obejrzyj film

Dopasowanie właściwych produktów do odpowiednich klientów

Aby móc skutecznie konkurować, Twoje kampanie muszą być jeszcze bardziej dopasowane do klientów. Dowiedz się, jak w oparciu o dane i analizy możesz zaoferować klientom to, czego naprawdę chcą, zapewniać bezproblemową obsługę, którą pokochają, a także chronić ich dane osobowe.

Zapewnianie doskonałej obsługi klientów – SAP HANA* i Intel

Zapoznaj się z tą prezentacją produktu i zobacz, jak system SAP HANA* i firma Intel zapewniają oparte na jednej platformie rozwiązanie do przeprowadzania analiz w czasie rzeczywistym. Pomaga ono sprzedawcom detalicznym w identyfikowaniu trendów i wzorców, które można wykorzystać w celu zapewnienia doskonałej obsługi klientów w dowolnych kanałach sprzedaży.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Analiza predykcyjna pomaga przewidywać przyszłe zachowania zakupowe

Zapoznaj się z tym studium przypadku i odkryj, jak analizy predykcyjne z dystrybucji Cloudera rozwiązania Hadoop* (CDH) pomagają francuskiemu sprzedawcy sprzętu AGD w analizowaniu i obróbce ogromnych ilości nieprzetworzonych danych o klientach w celu prognozowania trendów zakupowych.

Przeczytaj studium przypadku

Doskonalenie marketingu ukierunkowanego za pomocą segmentacji klientów

Zapoznaj się z tą prezentacją rozwiązania i dowiedz się, jak międzynarodowa firma zajmująca się przetwarzaniem żywności podnosi dokładność i skuteczność swoich dostosowanych kampanii marketingowych poprzez użycie dystrybucji Cloudera rozwiązania Apache Hadoop (CDH) do tworzenia szczegółowej segmentacji konsumentów, którzy kupują produkty garmażeryjne.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Intel, Cloudera i SAP: rozwiązanie do analizy dużych zbiorów danych

Zapoznaj się z tą prezentacją produktu, która opisuje, jak wspólne rozwiązanie firm SAP HANA i Cloudera Enterprise działające na sprzęcie Intel® może usprawnić proces podejmowania decyzji, ułatwić pracę analityków danych i zapewnić dostęp do cennych danych.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Intel i Cloudera zwiększają możliwości firmy w zakresie analizy predykcyjnej

Zapoznaj się z tym studium przypadku i odkryj, jak dzięki użyciu narzędzi do analizy predykcyjnej firm Intel i Cloudera duży międzynarodowy producent słodyczy zwiększa sprzedaż w okresie świąt, a jednocześnie zmniejsza poziom zapasów w magazynach poprzez precyzyjne dopasowanie produktów do sklepów w poszczególnych stanach.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Analiza dużych zbiorów danych w handlu detalicznym

Firmy Intel i Living Naturally zwiększyły sprzedaż i obniżyły koszty obsługi magazynowej w sklepie z kosmetykami naturalnymi dzięki umiejętnej analizie dużych zbiorów danych.

Przeczytaj plan

Levi Strauss & Co. Pilotażowe wdrożenie systemu sprzedaży detalicznej nowej generacji z technologiami Intel

Zobacz, jak firma Levi Strauss & Co. nawiązała współpracę z firmą Intel, aby zapewnić nowy poziom obsługi w sklepie dzięki większej precyzji i widoczności zapasów sklepowych, właściwym narzędziom dla stylistów i pracowników oraz inteligentnym czujnikom i chmurze w celu uzyskania dostępu do cennych danych.

Obejrzyj film

Dane dotyczące zapasów mogą umożliwić inteligentniejsze działanie sklepu

Im łatwiej zlokalizować produkty, tym łatwiejsza ich sprzedaż. Zwiększ optymalizację personelu, zapewnij zgodność z zasadami dotyczącymi półek i poznaj trendy w zakresie ekspozycji.

Zoptymalizuj zyski sklepów i obsługę klientów

Dowiedz się, jak zoptymalizować zyski sklepów i obsługę klientów dzięki współpracującym ze sobą elementom, takim jak platforma Intel® Retail Sensor Platform, bramy Intel® IoT i oprogramowanie JDA Store Logistics Software*.

Zapoznaj się z infografiką

Globalne rozwiązania firmy SATO

Opierając się na swoich związkach z firmą Intel, firma SATO oferuje branży handlu detalicznego oparte na danych rozwiązanie dla sklepów, które umożliwia precyzyjne zarządzanie zapasami oraz usprawnione zarządzanie klientami.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Podnoszenie zadowolenia klientów w sektorze gastronomicznym

Zobacz, jak firma Chicago Bar Shop pomaga właścicielom restauracji i barów poprawić atmosferę, zapasy i inne elementy dzięki rozwiązaniom IoT opartym na technologii Intel®.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Transformacja handlu detalicznego dzięki wsparciu firmy Intel dla sprzedaży detalicznej

Intel wskazuje sprzedawcom detalicznym drogę do sukcesu dzięki rozwiązaniu Retail Sales Assist – jest to gama narzędzi do wspomaganej sprzedaży i zarządzania personelem, które pomagają sprzedawcom ustalić, które technologie najlepiej spełnią ich potrzeby.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Dobra wiadomość – oprogramowanie dla handlu detalicznego z technologiami Intel®

Odkryj, jak oparte na rozwiązaniach Intel® oprogramowanie dla handlu detalicznego pomaga w codziennej pracy dzięki usługom technologicznym dla urządzeń przenośnych, takim jak eliminacja kolejek, sprawdzanie stanu zapasów, wspomaganie sprzedaży, bezpieczne transakcje itp.

Obejrzyj film

Gromadzenie i wykorzystanie danych na temat klientów

Wykonaj następny krok, aby dowiedzieć się, jak klienci odbierają Twoje produkty. Wyposaż sprzedawców w narzędzia, które zmienią całkowicie zaangażowanie klientów.

Dowiedz się, jak oprogramowanie NCR Sales Advisor* może zapewnić narzędzia dla sprzedawców

Śledź trzech klientów podczas zakupów i dowiedz się, jak oprogramowanie NCR Sales Advisor* może zapewnić sprzedawcom narzędzia umożliwiające im dostęp do koszyków online klientów, sprawdzanie profili rodziny i szybkie znajdowanie towarów wraz z obsługą wielu kanałów.

Obejrzyj film

Zapewnij doskonałą obsługę klientów dzięki oprogramowaniu NCR Sales Advisor*

Zapoznaj się z tą prezentacją rozwiązania i dowiedz się, jak oprogramowanie NCR Sales Advisor* i system Microsoft Windows na sprzęcie Intel® mogą zapewnić personalizację sprzedaży, funkcje zabezpieczeń i zarządzania klasy korporacyjnej oraz wszechstronne funkcje handlu elektronicznego dla Twojego sklepu.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Mobilne rozwiązanie POS dla branży gastronomicznej

Zapoznaj się z tym przewodnikiem po rozwiązaniu, który opisuje zalety biznesowe, kwestie związane ze sprzętem i oprogramowaniem oraz funkcje mobilnego rozwiązania POS nowej generacji dla restauracji oferowanego przez firmy Oracle MICROS, Microsoft i Intel dla branży gastronomicznej.

Przeczytaj przewodnik po rozwiązaniu

Przyszłość handlu detalicznego z wykorzystaniem Internetu przedmiotów (IoT)

Przeczytaj ten raport przedstawiający wyniki wywiadów przeprowadzonych z kierownictwem wyższego szczebla, które podejmuje decyzje w wiodących firmach w branży handlu detalicznego, takich jak American Apparel i Benetton. Raport pokazuje, że dzięki wdrożeniu rozwiązań IoT sprzedawcy mogą ujednolicić sprzedaż internetową i tradycyjną dla klientów oraz przekształcić sklepy w miejsce rozrywki.

Przeczytaj raport

Mobilne rozwiązania dla handlu detalicznego, które angażują klientów

Odkryj, jak najnowsze mobilne rozwiązania dla handlu detalicznego, które są oparte na procesorach Intel®, przekształcają pracowników w mobilnych specjalistów, którzy mogą lepiej angażować klientów, porównywać produkty i rozumieć preferencje nabywców.

Przeczytaj informacje o rozwiązaniu

Zrozumienie klienta – ujednolicony handel

Zobacz, jak rozwiązania z technologiami Intel® pomagają sprzedawcom detalicznym w transformacji sprzedaży wielokanałowej w środowisko ujednoliconego handlu poprzez optymalizację punktów kontaktów z klientami i tworzenie podstawowych możliwości dostarczania spójnych informacji przez wszystkie kanały.

Przeczytaj streszczenie