W przyszłości będziemy wiedzieć, czego chcą klienci,
zanim ci zaczną robić zakupy

Odkryj nową erę handlu detalicznego opartego o dane, która zmieni sposób nabywania produktów.

REWOLUCJA W HANDLU DETALICZNYM

Technologia zmienia oblicze handlu detalicznego, łącząc dotychczasowe spersonalizowane wrażenia z nowymi potrzebami świadomych klientów. Dzięki osiągnięciom w dziedzinie analityki i pozyskiwania wiedzy firma Intel ułatwia m.in. spersonalizowaną obsługę i inteligentne zarządzanie łańcuchem dostaw. 

 

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i zgadzasz się, aby firma Intel kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem marketingowych wiadomości e-mail lub telefonicznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Witryny internetowe i informacje firmy Intel podlegają Zasadom poufności danych i Regulaminowi.

WIĘKSZA INTELIGENCJA W HANDLU

Technologia jest w stanie w nieosiągalny wcześniej sposób łączyć dane z fizycznymi towarami, aby wdrażać rozwiązania IoT i responsywnego handlu detalicznego na potrzeby klientów połączonych z siecią. Sprawdź, jak firmy mogą ewoluować, aby łączyć świat fizyczny i cyfrowy, dostosowywać się do ulegających gwałtownym zmianom preferencji klientów oraz zapewniać bardziej spersonalizowaną obsługę na terenie sklepów.

Dowiedz się więcej o responsywnym handlu detalicznym

Przez wieki handel detaliczny wiązał się z osobistym podejściem do klienta, co zmieniło się z upływem czasu i rozwojem produkcji masowej. Dziś, dzięki technologii, handel powraca do swoich korzeni.

Łączność z klientami

Sklepy tymczasowe (pop-up stores), inaczej „handel detaliczny jako usługa”, to koncepcja pozwalająca dostarczać klientom odpowiednie produkty w odpowiednim miejscu i czasie. To także nowa forma testowania rynku.

Poznaj zalety sklepów tymczasowych

Podobnie jak usługi strumieniowego przesyłania muzyki pozwoliły nowym muzykom zgromadzić odbiorców, technologia umacnia połączenie pomiędzy klientami a twórcami pozbawionymi dostępu do tradycyjnych przestrzeni sprzedaży detalicznej.

Sprawdź, kto zmienia oblicze handlu detalicznego

Dzięki drukowaniu 3D technologia jest w stanie w maksymalnym stopniu przybliżyć proces produkcyjny do punktu zapotrzebowania, diametralnie zmieniając branżę detalicznego handlu odzieżą oraz oczekiwania jej klientów.

Zrozumienie wpływu biznesowego

Sztuczna inteligencja

Sztuczna inteligencja.
Większa wiedza.

Od dokonywania zakupów, przez rozpoznawanie głosu, aż po inteligentne asystenty zdolne przewidywać potrzeby klientów – sztuczna inteligencja stanowi kolejny przełomowy krok w komputeryzacji handlu detalicznego. Dowiedz się, w jaki sposób firma Intel umożliwia wdrażanie sztucznej inteligencji w firmach oraz przyspiesza ten proces.

Dowiedz się więcej o zastosowaniach sztucznej inteligencji ›

Ujednolicony handel

KOMPLEKSOWE ZAKUPY

Handel detaliczny oparty na Internecie jest w stanie zapewnić nadzwyczajną, płynną obsługę klienta, dosięgając klientów w każdym miejscu i czasie oraz w każdy pożądany przez nich sposób. Dowiedz się, jak rozwiązania ujednoliconego handlu firmy Intel mogą wspomóc rozwój firmy.

Dowiedz się więcej o ujednoliconym handlu ›

Zobacz, jak technologia daje początek nowej erze działalności firm, napędzając innowacje, dzięki którym poszczególne branże zyskują niedostępną wcześniej inteligencję, efektywność i możliwości nawiązywania połączeń.

Więcej informacji