W przyszłości będziemy wiedzieć, czego chcą klienci,
zanim ci zaczną robić zakupy

Odkryj nową erę handlu detalicznego opartego o dane, która zmieni sposób nabywania produktów.

REWOLUCJA W HANDLU DETALICZNYM

Technologia zmienia oblicze handlu detalicznego, łącząc dotychczasowe spersonalizowane wrażenia z nowymi potrzebami świadomych klientów. Dzięki osiągnięciom w dziedzinie analityki i pozyskiwania wiedzy firma Intel ułatwia m.in. spersonalizowaną obsługę i inteligentne zarządzanie łańcuchem dostaw. 

 

Zacznij unowocześniać swoją firmę

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów kształtujących przyszłość biznesu.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i zgadzasz się, aby firma Intel kontaktowała się z Tobą za pośrednictwem marketingowych wiadomości e-mail lub telefonicznie. Z subskrypcji można zrezygnować w dowolnym momencie. Witryny internetowe i informacje firmy Intel podlegają Zasadom poufności danych i Regulaminowi.

Sztuczna inteligencja odmienia handel detaliczny

Sklepy, które chcą zapewnić klientowi spersonalizowany proces zakupu, korzystają z innowacyjnych rozwiązań z zakresu sztucznej inteligencji i wirtualnej rzeczywistości. Rozwiązania te pomagają im poprawić układ ekspozycji i zwiększyć sprzedaż. 

Dowiedz się więcej o zastosowaniach sztucznej inteligencji

Tradycyjne sklepy stawiają na technologie nowej generacji, aby utrzymać przewagę nad elektroniczną konkurencją.

Dowiedz się więcej o technologii inteligentnego sklepu

Wykorzystanie technologii Intel® w Internecie rzeczy umożliwia inteligentne zarządzanie relacjami z klientem w czasie rzeczywistym.

Zapoznaj się z tą transformacją

Wykorzystanie technologii Intel® w rozwiązaniach punktów sprzedaży umożliwia sklepom lepsze poznanie klientów i zwiększenie sprzedaży.

Poznaj przyszłość handlu detalicznego

Dzięki technologiom Intel® sklepy wystawiają na półkach towar, którego akurat szukają klienci.

Więcej informacji

Responsywny handel detaliczny

Większa inteligencja w handlu

Technologia jest w stanie w nieosiągalny wcześniej sposób łączyć dane z fizycznymi towarami, aby wdrażać rozwiązania IoT i responsywnego handlu detalicznego na potrzeby klientów połączonych z siecią. Sprawdź, jak firmy mogą ewoluować, aby łączyć świat fizyczny i cyfrowy, dostosowywać się do ulegających gwałtownym zmianom preferencji klientów oraz zapewniać bardziej spersonalizowaną obsługę na terenie sklepów.

Dowiedz się więcej o responsywnym handlu detalicznym ›

Ujednolicony handel

KOMPLEKSOWE ZAKUPY

Handel detaliczny oparty na Internecie jest w stanie zapewnić nadzwyczajną, płynną obsługę klienta, dosięgając klientów w każdym miejscu i czasie oraz w każdy pożądany przez nich sposób. Dowiedz się, jak rozwiązania ujednoliconego handlu firmy Intel mogą wspomóc rozwój firmy.

Dowiedz się więcej o ujednoliconym handlu ›

Zobacz, jak technologia daje początek nowej erze działalności firm, napędzając innowacje, dzięki którym poszczególne branże zyskują niedostępną wcześniej inteligencję, efektywność i możliwości nawiązywania połączeń.

Więcej informacji