W przyszłości będziemy wiedzieć, czego chcą klienci, zanim ci zaczną robić zakupy

Zaprzęgnij dane do pracy, aby unowocześnić handel detaliczny i sposób, w jaki klienci robią zakupy.

Lidl® podejmuje trafniejsze decyzje biznesowe dzięki IoT 

Dowiedz się, jak jeden z największych na świecie detalistów branży spożywczej odmienia obsługę klienta z technologiami firmy Intel. Analiza danych o sprzedaży ulepsza działanie firm – od kas po centrale

Firma rodzinna zwiększa wydajność dzięki platformie Intel vPro®

Bracia Josh i Austin Ruggiero usprawnili zarządzanie systemem POS w swoich sklepach po przejściu na platformę Intel vPro® z technologią AMT.

Dowiedz się więcej o platformie Intel vPro® z technologią AMT

Rewolucja w handlu detalicznym

Technologia zmienia oblicze handlu detalicznego, łącząc dotychczasowe spersonalizowane wrażenia z nowymi potrzebami świadomych klientów. Dzięki osiągnięciom w dziedzinie analityki i pozyskiwania wiedzy firma Intel ułatwia m.in. spersonalizowaną obsługę i inteligentne zarządzanie łańcuchem dostaw.

Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc

Czy chcesz porozmawiać z firmą Intel na temat potrzeb związanych z kolejnym projektem technologicznym?

Śledź na bieżąco nowe rozwiązania detaliczne

Otrzymuj na swoją skrzynkę najnowsze wiadomości i aktualizacje od ekspertów branżowych, dotyczące trendów technologicznych kształtujących przyszłość handlu detalicznego.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią i upoważniasz firmę Intel do skontaktowania się z Tobą telefonicznie lub pocztą e-mail w celach marketingowych. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.

Inteligentny handel oparty na technologiach Intel

Systemy wizyjne i głębokiego uczenia firmy Intel przenoszą sztuczną inteligencję na poziom urządzeń i bram, umożliwiając sprzedawcom detalicznym rozpoznawanie lojalnych klientów w sklepie, „przeglądanie” zapasów na półkach sklepowych lub wykonywanie innych inteligentnych zadań.

Dowiedz się więcej o zastosowaniach sztucznej inteligencji

Miłośnicy techniki cyfrowej oczekują inteligentnych sklepów

Tradycyjne sklepy stawiają na technologie nowej generacji, aby utrzymać przewagę nad elektroniczną konkurencją.

Dowiedz się więcej o technologii inteligentnego sklepu

Dlaczego handel detaliczny potrzebuje Internetu rzeczy

Wykorzystanie technologii Intel® w Internecie rzeczy umożliwia inteligentne zarządzanie relacjami z klientem w czasie rzeczywistym.

Zapoznaj się z tą transformacją

Nowoczesny punkt sprzedaży: kształtowanie przyszłości handlu detalicznego

Wykorzystanie technologii Intel® w rozwiązaniach punktów sprzedaży umożliwia sklepom lepsze poznanie klientów i zwiększenie sprzedaży.

Poznaj przyszłość handlu detalicznego

Zarządzanie zapasami z wykorzystaniem sztucznej inteligencji

Dzięki technologiom Intel® sklepy wystawiają na półkach towar, którego akurat szukają klienci.

Więcej informacji

Responsywny handel detaliczny

Większa inteligencja w handlu

Technologia jest w stanie w nieosiągalny wcześniej sposób łączyć dane z fizycznymi towarami, aby wdrażać rozwiązania IoT i responsywnego handlu detalicznego na potrzeby klientów połączonych z siecią. Dowiedz się, jak rejestrować i wykorzystywać dane na poziomie urządzenia, aby wyświetlać w czasie rzeczywistym praktyczne informacje, oraz jak bezpiecznie wysyłać dane do chmury do szczegółowej analizy.

Dowiedz się więcej o responsywnym handlu detalicznym ›

Ujednolicony handel

Kompleksowe zakupy

Handel detaliczny oparty na Internecie jest w stanie zapewnić nadzwyczajną, płynną obsługę klienta, dosięgając klientów w każdym miejscu i czasie oraz w każdy pożądany przez nich sposób. Dowiedz się, jak rozwiązania ujednoliconego handlu firmy Intel mogą wspomóc rozwój firmy.

Dowiedz się więcej o ujednoliconym handlu ›

Firmy przyszłości oparte o rozwiązania firmy Intel

Zobacz, jak technologia daje początek nowej erze działalności firm, napędzając innowacje, dzięki którym poszczególne branże zyskują niedostępną wcześniej inteligencję, efektywność i możliwości nawiązywania połączeń.

Więcej informacji

Rozwiązania detaliczne, które angażują klientów i zwiększają rentowność

Większość sprzedawców detalicznych posiada w swoich zasobach całe góry danych, które w idealnym świecie wykorzystaliby do proaktywnego reagowania na zmieniające się potrzeby klientów. Teraz mogą oni unowocześnić prowadzoną działalność, wprowadzając inteligentne rozwiązania tam, gdzie są one najbardziej potrzebne. Rozwiązania Intel® IoT Market Ready Solutions (Intel® IMRS) umożliwiają tym firmom uzyskanie właściwej wiedzy we właściwym miejscu i czasie, pomagając im w pełni wykorzystać swój potencjał. Efekt końcowy: większa wydajność, mniejsza złożoność, większa sprzedaż i bardziej spersonalizowane doświadczenie klienta.

Wyświetl pełną infografikę ›