Wykorzystaj możliwości analizy opartej na danych, aby zoptymalizować zarządzanie zapasami i obsługę klienta

Kształtuj przyszłość restauracji szybkiej obsługi dzięki rozwiązaniu Intel® RFID Sensor Platform (Intel® RSP)

Intel® RFID Sensor Platform (Intel® RSP) to przystępny cenowo, łatwy w instalacji, stacjonarny czujnik, który wykorzystuje technologię identyfikacji radiowej (RFID) do gromadzenia dokładnych i zawsze dostępnych informacji o stanie magazynowym w czasie zbliżonym do rzeczywistego, pozwalając tym samym usprawnić działalność firmy.

Obejrzyj infografikę

Wgląd w stany magazynowe dzięki platformie Intel® RFID Sensor Platform (Intel® RSP)

Oczekuje się, że restauracje szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants, QSR) będą zapewniały doskonałą obsługę klienta przy bezpiecznej i niedrogiej żywności o stałej jakości. Technologia RFID pozwala sprostać tym wyzwaniom, a także utrzymać stabilną kadrę pracowniczą.

Zwiększony przychód i wydajność personelu

Zwiększony przychód i wydajność personelu

Korzystaj z dokładnych, zawsze dostępnych danych, aby zwiększyć wydajność pracowników. Automatyzacja powtarzających się zadań, takich jak zamawianie zapasów i śledzenie dostaw – dzięki temu pracownicy mogą skoncentrować się na lepszej obsłudze gości (np. usługi dla gości, dostępność serwerów).

Jakość i bezpieczeństwo żywności

Jakość i bezpieczeństwo żywności

Spraw, że klienci będą mieli nieustanne zaufanie do jakości i bezpieczeństwa żywności. Korzystaj z danych, aby mieć pewność, że żywność jest transportowana w bezpiecznych warunkach i przygotowywana w odpowiedni sposób. W przypadku wycofania ze sprzedaży technologia RFID stanowi łatwy sposób na szybkie i skuteczne zidentyfikowanie nieświeżej żywności.

Zarządzanie zapasami w czasie rzeczywistym

Zarządzanie zapasami w czasie rzeczywistym

Niedrogie i łatwe w instalacji górne rozwiązanie Intel® RSP zbiera dokładne, aktualne dane o zapasach. W połączeniu z rozwiązaniami w zakresie oprogramowania od partnerów firmy Intel dane te umożliwiają dokładne i niemal bieżące śledzenie zasobów, co pozwala zautomatyzować proces zamawiania produktów (zmniejszając ilość odpadów żywnościowych) i dokładnie wiedzieć, jakie produkty zostały dostarczone oraz gdzie się znajdują.

Jesteś programistą lub integratorem systemów IoT? Dowiedz się, jak wdrażać niedrogie, łatwe w instalacji, trwałe czujniki w każdej branży, wykorzystujące technologię RFID do gromadzenia dokładnych informacji w czasie zbliżonym do rzeczywistego.