Niesamowita ochrona tożsamości, prywatności i antywirusowa na komputerze

Odkryj prostotę usługi McAfee® LiveSafe™ i wbudowanych technologii zabezpieczeń Intel®1.

Ochrona danych, tożsamości i wszystkich urządzeń

Usługa McAfee® LiveSafe™ współpracuje z najnowszymi technologiami zabezpieczeń Intel i pomaga chronić wszystkie aspekty korzystania z urządzeń. Jest to najbardziej zaawansowana ochrona danych, która obejmuje wiele poziomów zabezpieczeń wykorzystujących technologie wbudowane już w najnowsze procesory Intel® Core™.

Usługa McAfee® LiveSafe™ gwarantuje najwyższą ochronę antywirusową, ochronę tożsamości i prywatności na wszystkich urządzeniach przez cały czas korzystania z Internetu, a tym samym zapewnia bezpieczne przeglądanie stron internetowych, wykonywanie operacji bankowych i zakupy. Dodatkowo umożliwia bezpieczne przechowywanie danych w chmurze i udostępnia aplikację True Key™ autorstwa Intel Security, która pamięta i chroni hasła użytkownika, logując go automatycznie na stronach internetowych i w aplikacjach.

Subskrypcja usługi McAfee® LiveSafe™ ›

Wszechstronna ochrona w Internecie

Narzędzie McAfee® WebAdvisor ostrzega przed niebezpiecznymi stronami internetowymi i zapobiega pobieraniu groźnych plików oraz atakom wyłudzania informacji. Wyświetla oceny wyników wyszukiwania, sprawdza, czy zapora i program antywirusowy są włączone, skanuje pobrane pliki i ostrzega, kiedy znajdzie znane zagrożenie. 

Ochrona najbardziej poufnych danych

Funkcja bezpiecznego przechowywania danych w chmurze pozwala wykonać kopie zapasowe najważniejszych zdjęć rodzinnych i plików o łącznym rozmiarze 1 GB.

Jedna subskrypcja chroni wszystko

Urządzenie 2w1, laptop lub tablet – wszystkie są chronione. Niezależnie od zestawu używanych urządzeń usługa McAfee® LiveSafe™ ułatwia ich ochronę i monitorowanie oraz zarządzanie nimi z poziomu jednej strony internetowej.

Dostęp do pomocy w dowolnym momencie

Przez cały okres subskrypcji specjalnie przeszkoleni pracownicy firmy McAfee służą klientom bezpłatną pomocą techniczną udzielaną telefonicznie, za pomocą czatu lub w Internecie.

Informacje o produktach i wydajności

1

Cechy i zalety technologii Intel® zależą od konfiguracji systemu i mogą wymagać obsługującego je sprzętu, oprogramowania lub aktywacji usług. Wydajność może różnić się od podanej w zależności od konfiguracji systemu. Żaden system komputerowy nie jest w stanie zapewnić całkowitego bezpieczeństwa. Więcej informacji można uzyskać od sprzedawcy lub producenta systemu albo na stronie http://www.intel.pl.