Rozwijaj swoją firmę w oparciu o nowe możliwości świadczenia usług w chmurze

Zwiększaj zyski, odkrywaj nowe źródła przychodów i zdobywaj nowe rynki dzięki rozwiązaniom przetwarzania w chmurze nowej generacji.

Wprowadzaj innowacje dostosowane do nowych obciążeń roboczych, aby uzyskać przewagę nad konkurencją i świadczyć usługi w chmurze wymagane przez klientów. Zadbaj o infrastrukturę i rozwój firmy w oparciu o najnowsze technologie Intel, co pozwoli Ci świadczyć klientom najnowsze usługi w chmurze.

Sztuczna inteligencja dla dostawców usług w chmurze

Świadcząc usługi w chmurze oparte na rozwiązaniach SI, możesz odkryć nowe źródła przychodów, a jednocześnie usprawnić procesy w centrach przetwarzania danych.

Przeczytaj e-podręcznik

Nowe możliwości dla dostawców usług w chmurze dzięki rozwiązaniom SI

Pomóż klientom wdrożyć rozwiązania SI oparte na przetwarzaniu w chmurze, aby rozwiązać niektóre z największych wyzwań biznesowych i społecznych.

Obejrzyj film

Jak stworzyć atrakcyjną ofertę rozwiązań SI

70 procent klientów wdroży rozwiązania SI w ciągu najbliższych 12 miesięcy – dowiedz się, jakie korzyści dostawcy usług w chmurze zapewniają klientom.

Przeczytaj artykuł

Spersonalizowany raport o usługach w chmurze

Dowiedz się, w jaki sposób generator raportów może pomóc w rozwiązaniu określonych problemów biznesowych i określić obszary, w których można wprowadzać innowacje.

Obejrzyj film

Seminarium internetowe: różnicowanie i oferta nowych usług

Dowiedz się, jak wyróżnić swoją firmę na rynku usług w chmurze dzięki innowacjom w takich dziedzinach jak bezpieczeństwo, grafika w chmurze i sztuczna inteligencja.

Obejrzyj seminarium internetowe

Jak rozwiązania kontenerów przyczyniają się do rozwoju rynku usług w chmurze

Dowiedz się, jak sprostać wymaganiom klientów w zakresie migracji, usług i innowacyjności dzięki wydajnej architekturze kontenerów.

Przeczytaj e-podręcznik

Możliwości skoordynowanych kontenerów

Das Kamhout wyjaśnia, jak tworzyć skoordynowane kontenery, które zapewniają większą efektywność, bezpieczeństwo i wydajność.

Obejrzyj film

Dostawcy usług w chmurze odnoszą sukces dzięki skalowalnym procesorom Intel® Xeon®

Dowiedz się, w jaki sposób dostawcy usług w chmurze, tacy jak Microsoft, Amazon czy Google, przyspieszają cyfrową transformację, korzystając z elastyczności i skalowalności procesorów Intel® Xeon® Scalable.

Obejrzyj film

Jak wyróżnić się dzięki usługom multimedialnym w chmurze

Zapotrzebowanie na materiały multimedialne zmienia się, dlatego dostawcy usług w chmurze widzą swoją szansę w świadczeniu ekonomicznych nowych usług multimedialnych.

Wyświetl infografikę

Usługi przetwarzania danych: możliwości

Poznaj trzy usługi, które pozwalają odkryć nowe źródła przychodów i polegają na pomaganiu klientom w przetwarzaniu danych.

Obejrzyj film

Zasoby dla dostawców usług przetwarzania w chmurze

Odnoś sukcesy w warunkach szybko rozwijającej się technologii i coraz większej rywalizacji dzięki konkurencyjnym i wydajnym produktom.

Przejrzyj zasoby dla dostawców usług przetwarzania w chmurze

Optymalizacja centrów przetwarzania danych dla dostawców CSP

Zwiększ efektywność i wydajność świadczonych usług w chmurze oraz obniż ich całkowite koszty utrzymania dzięki technologiom Intel® najnowszej generacji.

Więcej informacji