Pakiet oprogramowania Intel® Quartus® Prime

Nowe projektowanie układów FPGA.

Omówienie

Rewolucyjne oprogramowanie projektowe Intel® Quartus® Prime ma wszystko, co potrzebne do projektowania układów FPGA, SoC i złożonych programowalnych urządzeń logicznych (CPLD) firmy Intel® na wszystkich etapach – od rozpoczęcia projektowania i syntezy po optymalizację, weryfikację i symulację. Znacznie większe możliwości urządzeń z wieloma milionami elementów logicznych stanowią idealną platformę dla projektantów nowej generacji.

Więcej informacji można znaleźć we wprowadzeniu do oprogramowania Intel® Quartus® Prime Pro Edition oraz w skróconej instrukcji obsługi oprogramowania Intel® Quartus® Prime Pro Edition.

Funkcje i pliki do pobrania

Aby porównać różne wersje programu Intel® Quartus® Prime, odwiedź stronę z wprowadzeniem.

Intel® Quartus® Prime Pro Edition

Oprogramowanie Intel® Quartus® Prime Pro Edition zostało zoptymalizowane pod kątem obsługi zaawansowanych funkcji w układach FPGA i SoC nowej generacji w takich rodzinach urządzeń jak Intel® Stratix® 10, Intel® Arria® 10 i Intel® Cyclone® 10 GX.

Pobierz teraz (wymagana płatna licencja)

Intel® Quartus® Prime Standard Edition

Oprogramowanie Intel® Quartus® Prime Standard Edition zapewnia kompleksową obsługę starszych rodzin urządzeń oraz rodziny urządzeń Intel® Cyclone® 10 LP.

Pobierz teraz (wymagana płatna licencja)

Intel® Quartus® Prime Lite Edition

Oprogramowanie Intel® Quartus® Prime Lite Edition stanowi idealny punkt wyjścia do obsługi wielu rodzin urządzeń i jest dostępne do pobrania bezpłatnie, bez konieczności posiadania pliku licencji.

Pobierz teraz (bezpłatnie, nie jest wymagana licencja)

Nowości w wersji 19.1

W oprogramowaniu Intel® Quartus® Prime Pro Edition 19.1 wprowadzono poprawki w trzech kluczowych obszarach, na które projektanci zwracają największą uwagę.

  • Wydajność
  • Produktywność
  • Użyteczność

Przeczytaj o wszystkich najnowszych funkcjach pakietu oprogramowania projektowego Intel® Quartus® Prime 19.1 ›

Informacje o wersji

Filmy


Asystent projektowy

Dowiedz się, jak korzystać z nowej funkcji sprawdzania reguł projektu w programie Intel® Quartus® Prime Pro Edition 19.1.

Obejrzyj film

Synteza fraktalna

Dowiedz się, jak korzystać z funkcji syntezy fraktalnej, która umożliwia zauważenie poprawy wydajności w zastosowaniach SI i DSP.

Obejrzyj film

Automatyczne przetwarzanie potokowe i obraz niewrażliwy na opóźnienia

Dowiedz się, jak oprogramowanie Quartus automatycznie dodaje rejestry potoku w lokalizacjach określonych przez użytkownika, umożliwiając osiągnięcie wyższej wartości fmax.

Obejrzyj film

Dokumentacja i pomoc techniczna

Zapoznaj się z dokumentacją techniczną, filmami i kursami szkoleniowymi na temat oprogramowania projektowego Intel® Quartus® Prime.

Subskrybuj biuletyn Intel® FPGA

Otrzymuj najnowsze informacje i wiadomości o produktach i technologiach Intel® FPGA i zbliżających się wydarzeniach.

Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią, która ukończyła 18 lat, i zgadzasz się udostępnić swoje dane osobowe firmie Intel w celu wykorzystania ich na potrzeby tej prośby biznesowej. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.
Przesyłając ten formularz, potwierdzasz, że jesteś osobą pełnoletnią, która ukończyła 18 lat, i zgadzasz się udostępnić swoje dane osobowe firmie Intel w celu wykorzystania ich na potrzeby tej prośby biznesowej. Wyrażasz także zgodę na otrzymywanie pocztą e-mail i telefonicznie informacje o najnowszych technologiach Intel i trendach w branży. Możesz w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji. Strony internetowe oraz informacje otrzymywane od firmy Intel podlegają naszym Zasadom poufności danych oraz Warunkom użytkowania.