Rozwój technologii w tempie rozwoju oprogramowania

Od urządzeń po chmurę obliczeniową — oprogramowanie łączy dziś ze sobą maszyny, dane, wiedzę i ludzi, przełamując istniejące bariery i dążąc do osiągnięcia optymalnej wydajności i kształtu przyszłych rozwiązań.

Dla programistów. Od programistów.

Oprogramowanie Intel® spaja w całość sprzęt, możliwości współpracy i niezrównane wrażenia użytkowe. Współpracujemy z przedstawicielami globalnego ekosystemu, aby sprawić, że proces tworzenia stanie się PROSTY, OTWARTY i SKALOWALNY. Dzięki temu programiści mogą skupiać się na tym, co robią najlepiej: dostarczaniu przełomowych aplikacji i kompleksowych rozwiązań opartych na technologiach Intel®.

Zacznij korzystać z zasobów i narzędzi dla programistów

Oprogramowanie Intel® to Twój partner w procesie tworzenia szybkich, efektywnych i bezpiecznych rozwiązań oraz aplikacji.

Centrum Zasobów i Projektów

Przeglądaj dokumentację, oprogramowanie i narzędzia ułatwiające tworzenie rozwiązań z pomocą procesorów, chipsetów, dysków SSD i innych produktów Intel®.

Poznaj teraz

Modelowanie i symulacje

Wykorzystuj oprogramowanie pomocne w przewidywaniu, modelowaniu, testowaniu i sprawdzaniu wydajności, aby wyeliminować czynnik niepewności z procesu tworzenia.

Intel® CoFluent™ Studio pozwala modelować zachowanie systemów

Oprogramowanie Wind River Simics* pozwala symulować wszystko, czego potrzebujesz — od układów po całe systemy

Nasze zaangażowanie w rozwój technologii

Szczycimy się wieloletnią tradycją tworzenia rozwiązań i dostosowywania ich do potrzeb naszych odbiorów. Dzięki nam zarówno klienci indywidualni, jak i całe branże otrzymują szansę na korzystanie z technologii w sposób przynoszący znaczne korzyści.