Zupełnie nowy widok

Technologia Intel® 360 Replay przechwytuje każdą chwilę pod dowolnym kątem, korzystając z kamer HD i serwerów wyposażonych w procesory Intel®, tworząc wciągające trójwymiarowe interpretacje najbardziej emocjonujących akcji.

5K

kamery 5K wokół boiska

Nie przegap ani chwili

Dzięki przeszło 30 kamerom 5K rozmieszczonym wokół boiska technologia Intel® 360 Replay zapewnia najczystszy obraz w rozdzielczości HD. Technologia ta za pomocą wokseli (wolumetrycznych pikseli) renderuje powtórki w spektakularnym trójwymiarze i umożliwia oglądanie najważniejszych akcji z różnych perspektyw.

1 TB

przetwarzanych danych na powtórkę

Najlepsza perspektywa w czasie rzeczywistym

Jedyna rzecz szybsza niż mecz to komputery, które go rejestrują. Serwery Intel® i własny algorytm danych szybko przetwarzają niesamowite ilości danych w celu utworzenia wolumetrycznego obrazu meczu. W rezultacie powstaje gładko renderowany obraz w technologii Intel® 360 Replay.

Potężne możliwości przetwarzania

Aby zapewnić widzom niesamowite emocje, trzeba dysponować niesamowitą mocą obliczeniową. Farmy serwerów z procesorami Intel® przetwarzają ogromne ilości danych wolumetrycznych w celu odtworzenia kluczowych momentów meczu w trójwymiarze.

Nowe oblicze transmisji sportowych na żywo

Technologia Intel® 360 Replay zapewnia widzom prawdziwe emocje i pozwala ze szczegółami przyjrzeć się każdemu zagraniu — dowiedz się, w jaki sposób zmienia sposób oglądania transmisji sportowych.

Przeczytaj artykuły serwisu iQ

Metamorfoza świata sportu

Intel zmienia sposób oglądania transmisji sportowych. Nasza technologia jest w stanie przechwycić każde zagranie z dowolnej perspektywy, udostępnia informacje o meczu i zapewnia najnowocześniejszą rozrywkę w zupełnie nowym stylu.

Więcej informacji

Korzystaj z danych w czasie rzeczywistym i wyświetlaj na ekranie statystyki podczas najciekawszych imprez sportowych.

Więcej informacji

Odkryj rewolucyjny sposób oglądania transmisji na żywo. Technologia Intel® True VR zapewnia statystyki w czasie rzeczywistym i wiele punktów widzenia w ramach niesamowitego panoramicznego środowiska.

Więcej informacji