Często zadawane pytania dotyczące produktów bezprzewodowych Windows 7 * i Intel®

Dokumentacja

Kompatybilność

000005496

29-01-2020

Kliknij temat lub temat, aby uzyskać szczegółowe informacje:

Jak zainstalować firmę Intel® moją technologię Wi-Fi (Intel® MWT)?

Technologia Intel® my WiFi (Intel® MWT) jest zintegrowana z instalacją Intel® PROSet/Wireless w wersji 13,2. Możesz:

Czy karta Intel® WiMAX będzie działać w systemie Microsoft Windows 7 *? Sterownik Wi-Fi jest dołączony do systemu Windows 7. Instalacja jest instalowana automatycznie podczas uaktualniania systemu operacyjnego.
Czy Intel® WiDi działa w systemie Windows * 7?
UwagaFirma Intel nie zapewnia już obsługi poczty e-mail, czatu lub telefonu dla tego produktu. Zapoznaj się z informacją o wycofaniu produktu na Intel® WiDi

Zobacz Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) platformy i systemu operacyjnego pod kątem Intel® WiDi zgodności opartej na procesorach i systemach operacyjnych.

Co się stało, gdy mam Bezprzewodowe produkty Intel® PRO/Wireless 2200BG połączenie sieciowe lub Bezprzewodowe produkty Intel® PRO/Wireless 2915ABG łączność sieciowa zainstalowana na moim komputerze? System Windows 7 nie obsługuje tych kart sieci bezprzewodowej.
Czy można importować natywne profile bezprzewodowe systemu Windows Vista * do systemu Windows 7? Skontaktuj się z firmą Microsoft, aby uzyskać macierzysty profil łączności bezprzewodowej systemu Windows Vista.
Dlaczego oprogramowanie Intel® PROSet w systemach Windows 7 i Windows Vista * pojawia się w sposób inny niż w systemie Windows XP *? Graficzny interfejs użytkownika Intel PROSet Software (GUI), zmieniony począwszy od wersji 13. x, która obsługuje system Windows Vista.
Co Intel® PROSet/Wireless Advanced Enterprise Software dostarczać administratorom IT? Tym udoskonalonym Zaawansowane oprogramowanie Intel PROSet/Wireless Advanced Enterprise dostępne są następujące funkcje:
  • Zestaw narzędzi administratora IT
  • Przełączanie karty
  • Narzędzie migracji profilu
  • Resetuj PROSet


Uaktualnianie do systemu Windows 7

Co się stanie z Intel® PROSetymi profilami protokołu EAP po uaktualnieniu do systemu Windows 7? Podczas uaktualniania do systemu Windows 7 trzeba ponownie utworzyć profile Intel PROSet EAP.
Co zrobić w przypadku, gdy wersja oprogramowania Intel® PROSet jest starsza niż 11.5. x? Po uaktualnieniu systemu Windows Vista do systemu Windows 7 Zainstaluj system Intel PROSet 13,0 lub nowszy.
Co zrobić w przypadku zainstalowania w systemie Windows Vista oprogramowania Intel® PROSet przed uaktualnieniem do systemu Windows 7? Odinstaluj 13,0 dla systemu Windows Vista, a następnie zainstaluj 13,2 lub nowszy dla systemu Windows 7. Każda wersja instaluje tylko sterowniki specyficzne dla tego systemu operacyjnego.
Co się stanie w przypadku, gdy na moim komputerze zainstalowano narzędzie Intel® PROSet/Wireless WiFi Connection, które uaktualnię do systemu Windows 7?Pobierz i zainstaluj Tthe Narzędzie Intel PROSet/Wireless WiFi Connection Utility dla systemu Windows 7 po uaktualnieniu systemu operacyjnego.

 

Tematy pokrewne
Systemy operacyjne obsługiwane przez produkty bezprzewodowe Intel®
Identyfikacja karty bezprzewodowej Intel® i numer wersji sterownika
Odinstaluj Oprogramowanie Intel® PROSet/Wireless
Odinstaluj sterownik karty Wi-Fi