Informacje o pomocy technicznej dla rozwiązań Intel® 82566 Gigabit Ethernet PHY

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000005644

28-07-2020

Czy odnosi się to do mojego połączenia sieciowego?

Informacje dotyczą następujących połączeń sieciowych:

 • Połączenie sieciowe Intel® 82566DM
 • Połączenie sieciowe Intel® 82566DC
 • Połączenie sieciowe Intel® 82566MM
 • Połączenie sieciowe Intel® 82566MC
 • Połączenie sieciowe Intel® 82566DM-2
 • Połączenie sieciowe Intel® 82566DC-2

Gdzie można zdobyć sterowniki?

Producent komputera może mieć dostosowane sterowniki i oprogramowanie, aby włączyć lub zmienić funkcje lub zapewnić lepsze działanie komputera.

Skontaktuj się z producentem, aby uzyskać najnowsze informacje o aktualizacjach i pomocy technicznej. Jeśli nie możesz już uzyskać pomocy technicznej dotyczącej sterowników od producenta komputera, możesz sprawdzić Tę stronę, której usługi OSs są obsługiwane w naszych rodzajach ogólnych sterowników firmy Intel: obsługiwane systemy operacyjne dla kontrolerów Intel® Ethernetów (Lom).

Gdzie można uzyskać pomoc techniczną?

Dostawcy komputerów świadczą pomoc techniczną. Zapoznaj się z informacjami o pomocy technicznej firmy Intel® Desktop Intel® Server Board .

Opracowujemy komponenty sieciowe używane w płytach głównych i kartach sieciowych sprzedawanych przez producentów sprzętu OEM, takich jak Dell, HP, Gateway lub IBM. Połączenia sieciowe wbudowane w płyty główne lub karty sieciowe, które są sprzedawane przez producenta OEM, są obsługiwane przez producenta OEM. Nie obsługujemy zintegrowanych połączeń sieciowych OEM, połączeń mobilnych ani kart OEM.

Producent OEM obsługuje komponenty sieciowe wymienione jako połączenie sieciowe (np.: Intel® 82566DC-2 Gigabit Network Connection).

  Gdzie można znaleźć informacje o produktach, dane katalogowe, notatki z aplikacji, przewodniki projektowe i inne zasoby programistyczne?

  Zobacz Informacje o produkcie na Intel® Ethernet kontrolerach.

  Oferujemy kompleksowe kontrolery z najlepszymi i wieloma portami 10 Gigabit, Gigabit i Fast Ethernet – dzięki zintegrowanemu standardowi MAC i PHY w celu zapewnienia wysokiej wydajności, niskiego poboru energii i mniejszej skali. Dzięki dyskom 10 GB/s, 1 GB/s i 100 MB/s, interfejsom PCI Express * (PCIe), PCI, PCI-X lub LCI Bus, 16-, 32-lub 64-bitowa, oferujemy Kontrolery Ethernet, które pozwalają przyspieszyć, zmniejszyć i uprościć projekty.