Informacje o pomocy technicznej dla kontrolera Intel® 82579 Gigabit Ethernet

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000005658

28-07-2020

Czy odnosi się to do mojego połączenia sieciowego?

Informacje dotyczą następujących połączeń sieciowych:

 • Połączenie sieciowe Intel® 82579LM
 • Połączenie sieciowe Intel® 82579V

Gdzie można zdobyć sterowniki?

Producent komputera może mieć dostosowane sterowniki i oprogramowanie, aby umożliwić obsługę funkcji, zmianę funkcji lub zapewnić lepsze działanie komputera.

Skontaktuj się z producentem, aby uzyskać najnowsze informacje o aktualizacjach i pomocy technicznej. Jeśli nie możesz już uzyskać pomocy technicznej dotyczącej sterowników od producenta komputera, możesz sprawdzić Tę stronę, której usługi OSs są obsługiwane w naszych rodzajach ogólnych sterowników firmy Intel: obsługiwane systemy operacyjne dla kontrolerów Intel® Ethernetów (Lom).

Gdzie można uzyskać pomoc techniczną?

Dostawcy komputerów świadczą pomoc techniczną. Zapoznaj się z informacjami o pomocy technicznej firmy Intel® Desktop Intel® Server Board .

Opracowujemy komponenty sieciowe używane w płytach głównych i kartach sieciowych sprzedawanych przez producentów sprzętu OEM, takich jak Dell, HP, Gateway lub IBM. Producent OEM obsługuje połączenia wbudowane w płyty główne lub karty sieciowe, które są sprzedawane przez producenta OEM.

Nie obsługujemy:

 • Zintegrowane połączenia sieciowe OEM
 • Połączenia mobilne
 • Karty OEM

Producent OEM obsługuje komponenty sieciowe wymienione jako połączenie sieciowe (np. Intel® 82579LM Gigabit Network Connection).

  Gdzie można znaleźć informacje o produktach, dane katalogowe, notatki z aplikacji, przewodniki projektowe i inne zasoby programistyczne?

  Zobacz Informacje o produkcie na Intel® Ethernet kontrolerach.

  Oferujemy kompletny układ jednoportowych i szybkich kontrolerów Intel® Ethernet 10 Gigabit, Gigabit i Fast w branży ze zintegrowanym komputerem MAC i PHY:

  • Wysoka wydajność
  • Niski pobór energii
  • Mniejsze powierzchnia

  Dzięki dyskom 10 GB/s, 1 GB/s i 100 MB/s, magistrali PCI Express * (PCIe *), PCI, PCI-X lub LCI, 16-, 32-lub 64-bitowa, produkujemy Intel® Ethernet kontrolery, które pozwalają na szybsze, mniejsze i prostsze projektowanie.