Dowiedz się więcej o technologii Intel® Small Business

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000005817

11-10-2017

Intel® dla małych firm zapewnia sprzętową i niezarządzaną w branży wersję zabezpieczeń oraz zestaw produktywności, przeznaczony dla małych firm.

Zalety technologii Intel dla małych firm pozwalają małym firmom zmaksymalizować wartość swoich urządzeń i uprościć ich pracę. Zalety technologii Intel dla małych firm zapewniają rozwiązania podobne do serwerów bez serwerów. Nie jest wymagana żadna specjalna konfiguracja, aby korzystać z technologii Intel Small Business. Zalety technologii Intel dla małych firm to spójny komfort pracy i płynna współpraca między członkami zespołu. Dzięki temu firma może tworzyć tożsamość biznesową i kojarzyć z nią osoby i urządzenia.

Możesz zainstalować aplikację towarzyszącą Intel dla małych firm w starszych systemach, aby korzystać z funkcji współpracy, takich jak rozmowa, udział pliku i udział w ekranie. Za pomocą aplikacji towarzyszących masz połączenie ze wszystkimi urządzeniami firmy Intel dla małych firm. Systemy Windows *, Android * i iOS * obsługują aplikację towarzyszącą.

Rodzina procesorów Intel dla małych firm zapewnia następujące możliwości:

Sba
(Zalety małych firm)
Połączenie wykorzystania sprzętu i oprogramowania, które skupia się na bezpieczeństwie i wydajności. SBA obsługuje czat, udostępnianie plików, udostępnianie ekranu, urządzenie blokujące USB, monitor oprogramowania, kopię zapasową i centrum kondycji.
Sbb
(Podstawowe informacje o małych firmach)
Zapewnia wartość oprogramowania poza systemem Box dla platform Skylake. SBB obsługuje czat, udostępnianie plików, udostępnianie ekranu, użytkownika i zarządzanie oraz funkcję blokowania USB.
Sbc
(Pomocnik dla małych firm)
Zapewnia łączność z firmą na wszystkich urządzeniach innych niż SBA, dzięki funkcjom współpracy takim jak rozmowa, udział pliku i udział ekranu. Obsługiwana przez systemy Windows *, Android * i iOS *.


Tematy pokrewne
Informacje o wycofaniu produktu do firmy Intel® dla małych firm
Aplikacje dołączone do technologii Intel® dla małych firm