Procesory Intel® opakowane w trzy lata warunki ograniczonej gwarancji

Dokumentacja

Gwarancja i numer RMA

000005862

06-10-2020

Ten procesor Intel® opakowany w trzy lata w ramach ograniczonej gwarancji ma zastosowanie do kwalifikujących się procesorów Intel® i rozwiązań termicznych, które są spakowane w postaci autentycznego pakietu Intel i sprzedawane klientom końcowym jako komponenty autonomiczne. Procesory Intel® zawarte w systemach OEM podlegają gwarancji producentom OEM i generalnie nie są one wspierane bezpośrednio przez firmę Intel. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz często zadawane pytania na temat gwarancji na procesory Intel® .

Istnieje możliwość wyświetlania szczegółowych informacji na temat jednoletniej, ograniczonej gwarancji procesora Intel® w ramce.

Nie trzeba rejestrować Twojego procesora Intel® dla usług gwarancyjnych.

UwagaZmiana częstotliwości i/lub napięcia poza specyfikacjami firmy Intel może spowodować unieważnienie gwarancji na procesory. Przykłady: nadtaktowanie i włączanie Intel® XMP, czyli typu pamięci, który jest zbyt zataktować i wykorzystanie go poza określonymi specyfikacjami, może unieważnić gwarancję w zakresie procesora.  Jeśli przeprowadzono rejestrację procesora w planie ochrony dostrajania wydajności (PTPP), plan ochrony będzie obejmował tylko zamiennik procesora, a nie wymianę pamięci.

 

Wybierz język, aby wyświetlić warunki ograniczonej gwarancji.

Warunki ograniczonej gwarancji:

 

Gwarancje specyficzne dla kraju

Tematy pokrewne
Procesory Intel® w ramce – jednoletnie warunki gwarancji ograniczonej
Jak sprawdzić status gwarancyjnej gwarancji procesora Intel® w przeramce?
Gdzie można znaleźć numery procesorów Intel® opakowane na gwarancję?
Często zadawane pytania na temat gwarancji na procesory Intel®