Instalacja i integracja z procesorami Intel® do komputerów stacjonarnych opartych na gniazdach LGA1156

Dokumentacja

Instalacja i konfiguracja

000006058

06-10-2020

Wymienione materiały wideo i dokumenty odnoszą się do następujących procesorów Intel® do komputerów stacjonarnych opartych na gnieździe LGA1156. Jeśli nie masz pewności, jakiego typu gniazda dysponujesz, możesz odwiedzić stronę internetową informacji o produkcie firmy Intel® w celu znalezienia tych informacji.

  • Seria procesorów stacjonarnych Intel® Core™ i7-800
  • Procesory stacjonarne z Intel® Core™ i5-600 i Intel® Core™ i5-700
  • Seria procesorów stacjonarnych z Intel® Core™ i3 500
  • Procesor Intel® Pentium® G8xx, G6xx i G6xxx do komputerów stacjonarnych

Więcej informacji na temat innych procesorów stacjonarnych można znaleźć w centrum instalacji procesorów Intel® .

 

Dokument/filmOpis
Procesor Video do integracji (LGA1156)Pokazuje proces integracji i usuwania bxts13a –ów procesora i wentylatora.
Omówienie integracji procesora (LGA1156)Opisuje integrację i instrukcję usuwania procesorów.
Jak stosować materiały interfejsu termicznego (TIM)Niniejszy dokument obejmuje zastosowanie i usunięcie materiału interfejsu termicznego dla procesorów stacjonarnych.
Trwa Resetowanie wentylatora procesora bxts13a – złączki/pinezkeZawiera instrukcje krok po kroku dotyczące ponownego podłączania pinezki wentylatora.
Systemowa gospodarka termicznaOmówienie zarządzania i porad termicznych na temat osiągania dobrego systemu przepływu powietrza.
 


W poniższej tabeli przedstawiono użyteczne informacje na temat identyfikacji i integracji procesorów i gniazd Intel® do komputerów stacjonarnych.
 

Dokument/filmOpis
Zasoby pomocy technicznej dla procesora Intel® DesktopDostarcza najpopularniejsze materiały pomocnicze dla komputerów stacjonarnych wymagające klientów.
Narzędzie diagnostyczne procesorów Intel® – film z przewodnikiem – samouczekObjaśnia, w jaki sposób to narzędzie jest dostępne i jak je pobrać z naszej witryny.
Intel® Processor Identification Utility filmObjaśnia, w jaki sposób to narzędzie jest dostępne i jak je pobrać z naszej witryny.