Często zadawane pytania dotyczące pomocy technicznej UPS dla serwerowych płyt® Intel

Dokumentacja

Kompatybilność

000006100

26-01-2021

Które urządzenia zasilacza UPS (Uninterinterintertible Power Supply) działają z serwerowymi płytami® i systemami Intel?
Większe szanse na kompatybilność mają urządzenia UPS, które korzystają z płynnej fali sine wave, sine wave lub true sine wave output, z topologią online. Zasilacze do tych urządzeń korzystają z funkcji Active Power Factor Correction (Active POC). Nieprzewidywalne wyniki mogą wystąpić w przypadku urządzeń UPS korzystających z symulowanego sygnału sine wave lub niewyoznaczeniom.

Dlaczego mój serwer nie uruchamia się, gdy zasilacz UPS jest podłączony?
Upewnij się, że zasilacz nie jest podłączony do zasilacza UPS. Oprócz kabla zasilania wiele urządzeń UPS ma port szeregowy lub kabel Universal Serial Bus (USB), który można podłączyć do systemu. Zapoznaj się z tematem Podłączone okablowanie USB, aby nie uruchamiać systemów zasilaczy nieintertible .

Jak mogę komunikować się z moim serwerem za pomocą zasilacza UPS?
Serwerowe płyty® Intel® i systemy serwerowe Intel® obsługują zarządzanie za pomocą protokołu SnMP (Simple Network Management Protocol) lub Intelligent Platform Management Interface (IPMI). Sprawdź dokumentację zasilacza UPS, by uzyskać pomoc techniczną dla tych protokołów.

 

UwagaJeśli zużycie energii przez sprzęt wykracza poza pojemność zasilacza UPS,1 system zostanie wyłączony i wyłączy się w momencie rozładowania elektrycznego. Dlatego należy dopilnować, że możliwości zasilacza UPS będą większe niż całkowite zapotrzebowanie na moc (w watach) zasilacza Intel® Server System.

1 Jeśli chcesz, skontaktuj się z producentem zasilacza UPS.

 

Uwaga

Zintegrowany kontroler zarządzania płyty bazowej (BMC) serwera Intel® jest dostępny w terminalach standardowych, standardowych, typu open source lub terminalach terminalowych. Jednym z przykładów jest IPMIUt niegotowa funkcja umożliwiająca dostęp do informacji o statusie czujników i sterowania zasilaniem. Klienci są właścicielami ryzyka korzystania z narzędzi open source. Firma Intel nie ma kontroli nad tymi narzędziami i nie może zagwarantować żadnej naprawy z tymi narzędziami.

 

Dodatkowe informacje
Płyty® i platformy serwerowe Intel: przewodnik po zarządzaniu serwerami
Wspólny komunikat osób z IPMI
Zasoby techniczne IPMI