Instalacja i integracja Intel® Core™ procesorów stacjonarnych z gniazdem LGA1366

Dokumentacja

Instalacja i konfiguracja

000006806

05-02-2018

Te dokumenty i pliki wideo dotyczą następujących procesorów Intel® do komputerów stacjonarnych opartych na gnieździe LGA1366:

  • Procesory z Intel® Core™ i7-9XX do komputerów stacjonarnych
  • 9XX Desktop Extreme Edition z procesorami stacjonarnymi Intel® Core™ i7

Więcej informacji na temat innych procesorów stacjonarnych można znaleźć w centrum instalacji procesorów Intel® .
 

Dokument/filmOpis
Jak zainstalować procesor oparty na LGA1366Zawiera instrukcje instalacyjne dla procesorów Intel® dla komputerów stacjonarnych w opakowaniu 1366ów.
Omówienie integracji procesorówOpisuje informacje o procesorach, wentylatora ciepła, wyborze komponentów platformy oraz o integracji.
Trwa Resetowanie wentylatora procesora bxts13a – złączki/pinezkeZawiera instrukcje krok po kroku dotyczące ponownego podłączania pinezki wentylatora.
Systemowa gospodarka termicznaOmówienie zarządzania i porad termicznych na temat osiągania dobrego systemu przepływu powietrza.


Dokumenty i filmy znajdujące się w poniższej tabeli dotyczą również procesorów opartych na LGA1366.
 

Dokument/filmOpis
Zasoby pomocy technicznej dla procesora Intel® DesktopTen dokument zawiera najpopularniejsze materiały pomocnicze do obsługi procesora komputera stacjonarnego, do których skierowane są klienci.
Narzędzie diagnostyczne procesorów Intel® – film z przewodnikiem – samouczekW tym klipie wideo wyjaśniono, co robi to narzędzie i jak je pobrać z naszej witryny.
Intel® Processor Identification Utility filmW tym klipie wideo wyjaśniono, co robi to narzędzie i jak je pobrać z naszej witryny.