Instalacja i integracja procesorów Intel® do komputerów stacjonarnych opartych na gnieździe LGA775

Dokumentacja

Instalacja i konfiguracja

000006807

06-10-2020

Wymienione dokumenty i filmy odnoszą się do procesorów Intel® do komputerów stacjonarnych opartych na gnieździe LGA775.

Aby uzyskać informacje na temat innych procesorów komputerowych, odwiedź centrum instalacji procesorów firmy Intel® .

Dokument/filmOpis
Film instalacyjny dla procesorów Intel® opakowanych w pakiecie 775ów lądowychPokazuje procedury wymagane do zintegrowania procesora i ujścia ciepła wentylatora, przewidzianego w 13 językach.
ATX Instaluj instrukcje dla procesorów Intel® w ramkach w pakiecie 775Zawiera szczegółowe instrukcje dotyczące instalowania i usuwania procesora i ujścia ciepła wentylatora.
Jak stosować materiały interfejsu termicznego (TIM)Niniejszy dokument obejmuje zastosowanie i usunięcie materiału interfejsu termicznego dla procesorów stacjonarnych.
Trwa Resetowanie wentylatora procesora bxts13a – złączki/pinezkeZawiera instrukcje krok po kroku dotyczące ponownego podłączania pinezki wentylatora.
 

Tematy pokrewne

Dokument/filmOpis
Zasoby pomocy technicznej dla procesora Intel® DesktopTen dokument zawiera najpopularniejsze materiały pomocnicze do obsługi procesora komputera stacjonarnego, do których skierowane są klienci.
Narzędzie diagnostyczne procesorów Intel® – film z przewodnikiem – samouczekW tym klipie wideo wyjaśniono, co robi narzędzie i jak je pobrać z naszej witryny.
Intel® Processor Identification Utility filmW tym klipie wideo wyjaśniono, co robi narzędzie i jak je pobrać z naszej witryny.