Dane katalogowe dla procesorów Intel® Celeron® w pakiecie 478 PIN z gniazdem PGA370

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000006882

13-09-2017

Dane techniczne są dokumentami technicznymi dostarczanymi po uruchomieniu rodziny procesorów. Są one aktualizowane po udostępnieniu nowych informacji. Dokumenty techniczne są zwykle podzielone na sekcje, takie jak:

  • Wprowadzenie
  • Funkcje
  • Specyfikacja elektryczna
  • Opakowanie – Specyfikacja mechaniczne
  • Specyfikacja termiczna
  • Opis sygnału
  • Specyfikacja elektryczna
  • Specyfikacje procesora w ramce

Arkusze danych mogą się różnić w różnych rodzinach procesorów. Arkusze danych zwykle zawierają interesujące Cię obszary, takie jak zakres VID, informacje o zestawie pakietów procesorów, Specyfikacja termiczna, profile termiczne i informacje na temat stanów zasilania procesora.

 
Procesor Intel® Celeron® na 0,13 mikro w arkuszu danych pakietu 478-PIN

Procesor Intel® Celeron® w przypadku 0,13 mikro w pakiecie 478-PIN rozszerza rodzinę procesorów firmy Intel na segment rynkowy z kosztami cenowymi. Procesory Celeron zapewniają możliwość wydajnego korzystania z Internetu i używania programów edukacyjnych, oprogramowania Office do użytku domowego i aplikacji biurowych. Wszystkie procesory Celeron zawierają zintegrowaną pamięć cache L2 i są oparte na zaawansowanej technologii przetwarzania CMOS firmy Intel. Ponad 30 lat doświadczenia firmy Intel w produkcji wysokiej jakości, niezawodnych procesorów Celeron.

Aktualizacja specyfikacji dla tego dokumentu

Procesor Intel® Celeron® na 0,13 mikro w arkuszu danych pakietu 478-PINicon
Nazwa pliku: 25174807. PDF
Rozmiar: 4,21 MB


Procesor Intel® Celeron® w pakiecie 478-PIN na arkuszu danych 1,80 GHz

Procesor Intel® Celeron® w pakiecie 478 1,80 GHz poszerza rodzinę procesorów firmy Intel na segmenty rynkowe o wartości ceny. Procesory Celeron zapewniają możliwość udostępniania Internetu i korzystania z programów edukacyjnych, oprogramowania Office do użytku domowego i aplikacji biurowych. Wszystkie procesory Celeron zawierają zintegrowaną pamięć cache L2 i są oparte na zaawansowanej technologii przetwarzania CMOS firmy Intel. Ponad 30 lat doświadczenia firmy Intel w produkcji wysokiej jakości, niezawodnych procesorów Celeron.

Procesor Intel® Celeron® w pakiecie 478-PIN na arkuszu danych 1,80 GHzicon
Nazwa pliku: 29074802. PDF
Rozmiar: 3,45 MB


Procesor Intel® Celeron® dla gniazda PGA370 do 1,40 GHz na 0,13 mikro – arkusz danych

Procesor Intel® Celeron® jest przeznaczony do komputerów stacjonarnych z procesorami klasy jednoprocesorowych i jest zgodny z Intel® Architecture Processorsami poprzedniej generacji. Procesory Intel Celeron zapewniają dobrą wydajność aplikacji uruchamianych w zaawansowanych systemach operacyjnych, takich jak Windows * 95, Windows * 98, Windows NT *, Windows 2000 *, Windows XP * i UNIX *. Wysoka wydajność jest osiągana dzięki integracji najlepszych atrybutów procesorów Intel® z wydajnością przetwarzania dynamicznego P6 mikroarchitektury i możliwościami technologii Intel® MMX™, co zapewnia zrównoważony poziom wydajności w segmencie rynkowym. Procesor Intel Celeron zapewnia niezależność, która mogłaby być oczekiwana przez firmę Intel przy wyjątkowej wartości. Systemy oparte na procesorach Intel Celeron zawierają także najnowsze funkcje upraszczające zarządzanie systemem i obniżające koszty użytkowania dla małych firm i środowisk domowych.

Procesor Intel® Celeron® dla gniazda PGA370 do 1,40 GHz na 0,13 mikro – arkusz danychicon
Nazwa pliku: 29859604. PDF
Rozmiar: 1,45 MB

 

Uwaga: Pliki PDF wymagają programu Adobe Acrobat Reader*