Procesory identyfikowane przez Oprogramowanie narzędziowe do ustalania częstotliwości pracy procesora Intel® Processor Frequency ID

Dokumentacja

Kompatybilność

000006916

29-01-2020

UwagaOprogramowanie narzędziowe do ustalania częstotliwości pracy procesora Intel® Processor Frequency ID nie została wycofana. Przedstawiciele działu obsługi klienta firmy Intel nie odpowiadają już na informacje dotyczące tego produktu telefonicznie, rozmowę, Forum poświęcone społecznościom lub wiadomości e-mail.

Wersja oprogramowanie narzędziowe do ustalania częstotliwości pracy procesora Intel® Processor Frequency ID w systemie Windows * obsługuje funkcje testowania i raportowania reprezentowane przez oddzielne karty. Każda karta ma określone funkcje i jest niezależna od innych. Więcej informacji można znaleźć na karcie Test częstotliwości lub dane CPUID.

Narzędzie Intel ID częstotliwości procesora obsługuje procesory wymienione w poniższej tabeli. Procesory wymienione poniżej obsługują kartę identyfikator częstotliwości , kartę CPUID lub obydwa typy, jak opisano poniżej.

W przypadku procesorów nie wymienionych na liście Wypróbuj Narzędzie do identyfikacji procesorów Intel.

 

Procesory identyfikowane przez Oprogramowanie narzędziowe do ustalania częstotliwości pracy procesora Intel® Processor Frequency IDObsługiwana tabulatory identyfikatorów częstotliwości?Obsługiwana karta CPUID?
Procesory Intel® Celeron® MobileTakTak
Procesory Intel® Celeron®1TakTak
Procesory Pentium® IIITakTak
Procesory Pentium® III dla urządzeń przenośnychTakTak
Procesory™ Pentium® III XeonTakTak
Procesory Pentium® IINrTak
Procesory Pentium® II dla urządzeń przenośnychNrTak
Procesory™ Pentium® II XeonNrTak
Procesory Intel® Celeron® z 0,18 mikro CoreTakTak
Procesory Intel® Celeron® z 0,25 mikro CoreNrTak
Procesory Pentium® ProNrTak
Pentium® procesoryNrTak
Procesory Pentium® mobilnegoNrTak
Pentium® procesory z technologią MMX™NrTak
Procesory Pentium® do urządzeń przenośnych z technologią MMX™NrTak

 

1 Nie wszystkie procesory z tej rodziny są identyfikowane przez to narzędzie. Jeśli zostanie zidentyfikowany nowszy procesor, zostanie udostępnione łącze do Intel® Processor Identification Utility.