Podstawowy przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów związanych z Intel® RAID Controllerami

Dokumentacja

Rozwiązywanie problemów

000007430

12-03-2020

Intel® RAID podstawowy – przewodnik rozwiązywania problemów (PDF)icon
W tym artykule zamieszczono podstawowe rozwiązania w celu identyfikowania i rozwiązywania problemów związanych z DYSKami RAID lub awariami kontrolerów RAID Intel SAS/SATA – związanych z nimi. Jest on przeznaczony do wykorzystania przez Integratory systemów z zakresu wiedzy i nie ma na celu rozwiązywania szerszych awarii związanych z systemem.

 

Uwaga
  • Jeśli Intel® RAID Controller nie zostanie wykryta podczas wstępnego konfigurowania, upewnij się, że jest on zainstalowany w gnieździe PCIe *, które jest routowane do wypełnionego gniazda procesora w Intel® Server Board lub System serwerowy Intel®. Możesz zapoznać się z dokumentem specyfikacji technicznych produktów dla płyty głównej firmy Intel lub systemu serwerowego Intel.
  • Przed zdiagnozowaniem błędów RAID lub wprowadzeniem jakichkolwiek zmian w konfiguracji RAID Sprawdź, czy dostępne są kompletne i zweryfikowane kopie zapasowe danych krytycznych.
  • Nie usuwaj dysków typu hot-plug z systemu lub nie zamykaj systemu, dopóki nie potwierdzisz przyczyny awarii.

 

Rozmiar: 127 KB
Data: 2009 czerwca
Poprawka: 2,0

Uwaga: Pliki PDF wymagają programu Adobe Acrobat Reader*.

Tematy pokrewne
Jak wyodrębnić pełny dziennik RAID dla kontrolerów Intel® RAID
Podręcznik instalacji Konsola Web kontrolera Intel® RAID 3
Oprogramowanie kontrolera Intel® RAID Podręcznik użytkownika dla Intel® Embedded Server RAID Technology 2, dysk RAID IT/IR, Wbudowane rozwiązanie Intel® RAID do serwera i Oprogramowanie kontrolera Intel® RAID stos 3