Przetestowane systemy operacyjne dla Intel® Server Board S5000VSA i System serwerowy Intel® SR250SA

Dokumentacja

Kompatybilność

000007581

04-02-2020

Na tej stronie znajduje się Lista przetestowanych systemów operacyjnych dla Intel® Server Board S5000VSA i System serwerowy Intel® SR250SA. Wymienione poniżej systemy operacyjne nie są obsługiwane przez tę Intel® Server Board lub system.

 

System operacyjnyTyp badańUwaga
Firma Microsoft Windows Server 2008 R2, 32-bit *Tylko instalacja 
Firma Microsoft Windows Server 2008 R2, 64-bit *Tylko instalacja 
Firma Microsoft Windows Server 2008, 32-bit *& Zgodności – obciążenie 
Firma Microsoft Windows Server 2008, 64-bit *& Zgodności – obciążenie 
Firma Microsoft Windows Server 2003 R2 * z dodatkiem Service Pack 1 (32-bit)& Zgodności – obciążenie 
Firma Microsoft Windows Server 2003 R2 * (64-bit)& Zgodności – obciążenie 
Red Hat* Enterprise Linux 5,0 (32-bit)& Zgodności – obciążenie 
Red Hat* Enterprise Linux 5,0 (64-bit)& Zgodności – obciążenie 
Red Hat* Enterprise Linux 4,0, aktualizacja 2 (64-bitowa)& Zgodności – obciążenie 
SUSE* Linux Enterprise Server 10-32-bit (Service Pack 1)& Zgodności – obciążenie 
SUSE* Linux Enterprise Server 10-64-bit (Service Pack 1)& Zgodności – obciążenie 

 

Aby zapoznać się z listą certyfikacji systemów operacyjnych, sprawdź przetestowaną listę sprzętowych systemów operacyjnych na stronie Pomoc techniczna.

 

Notatki
  1. Zgodność karty/urządzenia peryferyjnego & nacisk jest wykonywany tylko na najbardziej aktualnej wersji obsługiwanego systemu operacyjnego w momencie przeprowadzania danego procesu weryfikacji. Zgodność karty/urządzenia peryferyjnego & obciążeniowym procesem testowym składa się z trzech obszarów: platformy podstawowej, wielu kart i trwałości:
    • Platforma podstawowa: Każda platforma podstawowa pomyślnie zainstalowała dany system operacyjny, pomyślnie przeprowadzono test naprężenia dysku i pomyślnie uruchomiono test naprężenia sieci.
    • Zgodność karty: testy weryfikacji zgodności z kartami (CV) korzystają z pakietów testowych w celu uzyskania dokładnego widoku wydajności serwera za pomocą szerokiej gamy kart w podstawowym obsługiwanym systemie operacyjnym. Testy te zostały opracowane z myślą o przedstawieniu zgodności sprzętu między kartami a platformą serwerową i dołączeniem tylko testów funkcjonalnych. Nie ma dużego nacisku na karty i nie jest przeprowadzana próbami ŻYCIORYSu.
    • Testy naprężenia: Ta sekwencja testów wykorzystuje konfiguracje, które zawierają adaptery dodatków we wszystkich dostępnych gniazdach (w zależności od używanej obudowy), co najmniej 72 testów jest wykonywanych bez iniekcji błędów. Każda konfiguracja przebiega test instalacji, test naprężenia w sieci/dysku oraz test kopii zapasowej na taśmie. Wszystkie błędy krytyczne, które wystąpiły, będą wymagały zakończenia ponownego uruchomienia testu.
  2. Podstawowe testy instalacji są wykonywane z każdym obsługiwanym systemem operacyjnym. Podstawowe testy instalacyjne sprawdzają, czy płyta serwerowa może zainstalować system operacyjny i czy podstawowy zestaw funkcji sprzętu jest funkcjonalny. Niewielki zestaw urządzeń peryferyjnych jest używany tylko w celach instalacyjnych. Nie przetestowano kart adapterów dodatków. Testy mogą obejmować łączność sieciową i uruchamianie firmowych i branżowych standardowych zestawów testów.