Techniczna Specyfikacja produktu dla Intel® RAID Controller SRCSATAWB

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000007743

14-07-2017

Ta Specyfikacja produktów technicznych dostarcza szczegółowych informacji na temat architektury i zestawu funkcji Intel® RAID Controller SRCSATAWB.

Intel® RAID Controller SRCSATAWB to wysoko wydajny kontroler RAID PCI-Express * SATA, który zapewnia niezawodność, wysoką wydajność i zarządzanie podsystemem dysków odpornych na uszkodzenia. Obsługuje on dyski Serial ATA (SATA) klasy korporacyjnej dzięki obsłudze rozwijania, a także zapewnia elastyczność i pomaga obniżyć całkowity koszt użytkowania dzięki standardowemu infrastrukturze serwerów i pamięci masowej.

Ten kontroler RAID ma osiem wewnętrznych portów SATA i używa gniazda płyty głównej z systemem X4 lub szerszym PCI Express *. To rozwiązanie RAID spełnia wewnętrzne potrzeby pamięci masowej w zakresie grup roboczych, działów lub systemów korporacyjnych, które korzystają z efektywnego, ekonomicznego nośnika SATA.

Docelowy odbiorca tego dokumentu to każdy, kto chce uzyskać dokładniejsze informacje na temat kontrolera, niż zwykle udostępniany w podręczniku użytkownika kontrolera RAID. Jest to dokument techniczny mający pomóc użytkownikom w zrozumieniu i uczeniu dodatkowych funkcji określonych w kontrolerach RAID.

Specyfikacja produktów technicznych (PDF)icon
Rozmiar: 378 KB
Data: 2007 września
Wersja pliku: 1,0

Uwaga: Pliki PDF wymagają programu Adobe Acrobat Reader*.