Często zadawane pytania dotyczące pakietu Management Pack Intel® Modular Server Storage

Dokumentacja

Instalacja i konfiguracja

000007808

07-12-2017

UwagaProdukt nie jest już dostępny do zakupu. Zapoznaj się z pakietem Intel® Modular Server zarządzania pamięcią masową MFSLUNCOPY produktów.

Kliknij temat lub temat, aby uzyskać szczegółowe informacje:

Co to jest pakiet zarządzania pamięcią masową Intel® Modular Server? Pakiet Management Pack Intel (dawniej kopiarka LUN) pozwala utworzyć lokalną kopię jednostki LUN danych oraz utworzyć nową jednostkę LUN systemu operacyjnego (którą można przypisać do nowego modułu obliczeniowego, tak jak z rozruchową jednostką LUN). Wykonaj to Tworzenie jednostki LUN, kopiując istniejącą jednostkę LUN, w której już zainstalowano system operacyjny.
Jakie są zalety pakietu zarządzania pamięcią masową Intel® Modular Server?
  • Kopiowanie istniejącego dysku wirtualnego może być wykorzystywane jako lokalne rozwiązanie do wykonywania kopii zapasowych (tylko na Intel® Modular Server)
  • Ułatwia i przyspiesza obsługę administracyjną i wdrażanie systemów operacyjnych
  • Mogą być wykorzystane do testów środowiskowych innych niż produkcja
  • Płynna zmiana RAID w trybie offline i online
Co to jest płynna zmiana RAID? Kopiowanie dysku wirtualnego z jednego poziomu RAID na inny po wyłączeniu Intel® Compute Module przypisanego do tego dysku wirtualnego.
Co to jest płynna zmiana RAID? Kopiowanie dysku wirtualnego z jednego poziomu RAID na inny, gdy Intel® Compute Module przypisane do tego dysku wirtualnego jest włączone.
Jakie są wymagania dotyczące korzystania z pakietu zarządzania pamięcią masową Intel® Modular Server?
Jak długo trwa kopiowanie jednostki LUN? Czas trwania zależy od rozmiaru i zawartości kopiowanego dysku wirtualnego. Kopiowanie jednostki LUN działa jako zadanie w tle i będzie mieć ograniczoną ilość zasobów systemowych dla tego zadania. Kopiowanie jednostki LUN w czasie produktywności systemu może mieć wpływ na wydajność. Jeśli chcesz skopiować więcej niż jedną jednostkę LUN, pierwsza rozpocznie się kopia, a następnie wszystkie dalsze procesy kopiowania zostaną umieszczone w kolejce i rozpocznie się po zakończeniu poprzedniej.
Czy opcja defragmentacji dostępna jest tylko z aktywnym pakietem administracyjnym pamięci masowej Intel® Modular Server? Tak, ta opcja jest dostępna wyłącznie w ramach pakietu Management Pack Intel® Modular Server Storage.
Co muszę zrobić, aby uaktywnić funkcję pakiet zarządzania pamięcią masową Intel® Modular Server? Produkty te są teraz wycofane i nie można ich już zamówić.