Przetestowana lista obudów do Płyta główna Intel® do stacji roboczych S5520SC

Dokumentacja

Kompatybilność

000007819

30-01-2023

Ta strona zawiera sprawdzoną listę obudów dla Płyta główna Intel® do stacji roboczych S5520SC. Składa się z 2 sekcji:

Lista przetestowanych obudów firmy Intel®:
Poniższa tabela zawiera przetestowaną Obudowa serwerowa firmy Intel® listę Płyta główna Intel® do stacji roboczych S5520SC.

 

Przetestowane Obudowa serwerowa firmy Intel®OpisNotatki
SC5600BaseObudowa serwerowa firmy Intel®, stałe zasilacze 670 W, 3 wentylatory stałej obudowy z kanałami, wentylator 1 ZASILACZ. Obsługa maksymalnie 6 beznarzędziowych dysków przewodowych, z możliwością aktualizacji do 6 dysków hot-swap (SAS lub SATA). Obsługa procesora do 95 W. Brak przewodu zasilającego ani radiatorów. 
SC5650WSObudowa serwerowa firmy Intel®, 1000 W, stałe zasilacze, obsługuje do dwóch kart graficznych 150 W stacji roboczej lub jednej karty graficznej 300 W stacji roboczej, 3 wentylatory stałe obudowy z kanałami, rackable z opcjonalnym zestawem szafowym, obsługuje do 6 dysków stałych, z możliwością aktualizacji do 6 dysków Hot-Swap (SAS lub SATA). Obsługa procesora do 130 W. Brak przewodu zasilającego ani radiatorów. 

 

Lista referencyjnych obudów:
W wymienionej poniżej obudowie referencyjnej znajdują się obudowy innych firm, które zostały przetestowane w celu ustalenia, czy zapewniają one odpowiedni przepływ powietrza, aby utrzymać kluczowe komponenty serwerowe w specyfikacji indywidualnego producenta w zakresie temperatury Płyta główna Intel® do stacji roboczych S5520SC.

 

DostawcyModelu Typ obudowyZasilaniaPoziom testu termicznegoObsługa napęduEMCUwaga
Ania E.SR105CokoleWewnętrzny zasilacz1C  
Ania E.SR107CokoleWewnętrzny zasilacz1C  
Ania E.RM217062UPojedynczy1C  
Ania E.RM312123UPojedynczy1C  
Ania E.RM314083UPojedynczy1C  
Yeong Yang*W203T5UPojedynczy1C  
Projekt CI*NSR2122UR/D1C  
Projekt CI*NSR2082UR/D1C  

 

Notatki
Dodatkowa obudowa może być w trakcie testowania. Wyniki zostaną opublikowane wraz z ich udostępnieniem.

 1. Legenda obudowy:
  • 1U = szafa (U to wielokrotność 1,75 cala)
  • 2U = stelaż (U to wielokrotność 1,75 cala)
  • 5U = stelaż (U to wielokrotność 1,75 cala)
 2. Zasilania:
  • R/D = nadmiarowy
  • H/S = nadmiarowy hot swap
 3. Poziom testu termicznego:
  • Firma Intel wykonuje testy termiczne na poziomie systemu danej Intel Server Board we wszystkich wymienionych obudowach referencyjnych innych firm. Serwerowa płyta główna jest skonfigurowana do korzystania z ogólnego schematu sterowania wentylatorem, który obsługuje wszystkie podłączone wentylatory systemu przy 100% modulacji szerokości impulsu (PWM). Ogólny schemat sterowania wentylatorem ustawia się poprzez wybranie opcji INNE OBUDOWY za pomocą narzędzia konfiguracyjnego FRUSDR.

   Firma Intel nie może zagwarantować, że określone konfiguracje systemu pozostaną w maksymalnych limitach termicznych, jeśli użytkownik zdecyduje się na modyfikację i zmniejszenie prędkości PWM sterowania wentylatorem w testowanej konfiguracji. Użytkownicy, którzy zmodyfikują szybkość PWM sterowania wentylatorem, są całkowicie odpowiedzialni za wszystkie wymagane testy termiczne, aby zapewnić, że ich konfiguracje systemu pozostaną w określonych maksymalnych limitach termicznych.
  • Odnosi się do najwyższego poziomu testów, które pomyślnie zakończyły testy termiczne firmy Intel. Poniżej przedstawiono streszczenie konfiguracji obudowy:
  PoziomWersje płyty głównejProcesorMaksymalna prędkośćTechnologia procesorów Mfg.Liczba dyskówMaksymalna temperatura otoczenia (C)
  1WszystkieSekwencja procesora Intel® Xeon® X55002,93 GHz45 nm235
 4. Legenda opcji obsługi dysku:
  Projektator opcjiObsługiwany typ dysku
  ADokowanie SAS
  BDokowanie SATA
  CPrzewody (SAS lub SATA)

Informacje testowe są dostarczane jako przewodnik dla sprzedawcy przy wyborze produktów z oferty obudów zgodnych z Płyta główna Intel® do stacji roboczych S5520SC. Zachęca się sprzedawcę do testowania produktów z obudowy w określonych konfiguracjach.

WAŻNE INFORMACJE I WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI: zawartość łączy witryny sieci Web znajdujących się na liście przetestowanych obudów nie jest kontrolowane przez firmę Intel. Linki te są oferowane dla Twojej wygody i nie powinny być postrzegane jako poparcie przez firmę Intel dla oferowanych tam treści, produktów lub usług. Wykaz ten nie powinien uwzględniać wszystkich opcji ani nie jest popierany przez firmę Intel; reprezentuje jedynie obudowę, którą firma Intel ma dotychczas na rynku. Użytkownicy z tej listy muszą skontaktować się z producentem obudowy w celu uzyskania najnowszych specyfikacji modelu i zapewnienia, że konkretny model obudowy jest odpowiednio dostosowany do celów użytkownika. Lista ta może ulec zmianie w dowolnym momencie. Regularnie sprawdzaj aktualizacje na tej stronie internetowej. Na potrzeby przyszłych wprowadzeń do serwerowych płyt głównych firma Intel może przetestować aktualną i dodatkową obudowę, co może skutkować zmianą listy obudów. Firma Intel zastrzega sobie prawo do modyfikacji tego dokumentu w dowolnym momencie i bez powiadomienia. Firma Intel nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek błędy, które mogą występować w tym dokumencie, ani nie zobowiązuje się do aktualizacji informacji w nich zawartych. Firma Intel zrzeka się jakiejkolwiek odpowiedzialności lub obowiązku w przypadku szkód jakiegokolwiek rodzaju wynikających ze wniosku lub wykorzystania informacji zawartych w tym dokumencie.

FIRMA INTEL NIE UDZIELA ŻADNEJ GWARANCJI I GWARANCJI, WYRAŻONEJ W SPOSÓB JAWNY, DOROZUMIANEJ LUB W JAKIKOLWIEK INNY SPOSÓB, WYNIKAJĄCYCH Z TREŚCI NINIEJSZEGO DOKUMENTU LUB DOTYCZĄCYCH ICH TREŚCI, W TYM, MIĘDZY INNYMI, GWARANCJI PRZYDATNOŚCI HANDLOWEJ I PRZYDATNOŚCI DO OKREŚLONEGO CELU ORAZ GWARANCJI NIEUPRAWNIONEGO NARUSZENIA JAKICHKOLWIEK PRAW WŁASNOŚCI INTELEKTUALNEJ JAKIEJKOLWIEK STRONY TRZECIEJ. FIRMA INTEL NIE PRZEDSTAWIA ŻADNYCH TWIERDZEŃ O ZGODNOŚCI Z JAKIMKOLWIEK Z RZĄDOWYCH AGENCJI REGULACYJNYCH.

Firma Intel nie udziela żadnej licencji, wyrażonej w sposób jawny, dorozumianej lub w sposób nieuprawniony, przez zastrzeżenie lub w jakikolwiek inny sposób, wynikających z jej praw własności intelektualnej, ani praw innych podmiotów. Informacje te dotyczą wyłącznie integratorów komputerów. Integratorzy komputerowi nie są upoważnieni do prowadzenia testów lub zgłaszania działań firmy Intel w reklamie lub w jakikolwiek inny sposób.