Często zadawane pytania dotyczące Intel® System Support Utility

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000008490

07-12-2017

Kliknij temat lub temat, aby uzyskać szczegółowe informacje:

Co to jest Intel® System Support Utility?

Intel® System Support Utility skanuje informacje o systemie i urządzeniu, aby uzyskać pomoc w rozwiązywaniu problemów z obsługą klienta. Możesz wyświetlić te informacje, zapisać je w pliku lub wysłać do obsługi klienta za pośrednictwem sieci Web.

Jakie systemy operacyjne ma uruchamiać narzędzie wsparcia technicznego systemu Intel?

System operacyjny (IA32 i x64)
Windows * Server 2008 R2
Windows Server 2012
Windows Server 2012 R2
Windows 8.1
Windows 8
System Windows 7
Windows® 10
Windows Server 2016
Linux * Red Hat Enterprise Linux 6,7
System Linux Red Hat Enterprise Linux 7,2
Linux SLES 11 SP4
Linux SLES 12 z dodatkiem SP1
Ubuntu * 16.04.1

Jakiego typu informacje zbierasz?

Intel® System Support Utility skanuje informacje o systemie i urządzeniu. Informacje te obejmują szczegółowe informacje na temat systemu BIOS/platformy, wyświetlacza, pamięci, płyty głównej, sieci, systemu operacyjnego, procesora i pamięci masowej.

Czy zbierasz identyfikowalne dane osobowe?

Nr. Narzędzie do obsługi systemu firmy Intel gromadzi tylko informacje o systemie i urządzeniach. Firma Intel dba o ochronę poufności danych. Więcej informacji można znaleźć w naszych informacjach o ochronie danych.

Czy mogę zapisać zeskanowany plik w pliku?

Tak, możesz zapisać zeskanowanie w pliku. Możesz wysłać plik do obsługi klienta firmy Intel, aby pomóc im zbierać informacje na temat Twojego systemu i urządzeń, co pozwala na wydajniejsze Rozwiązywanie problemów, które mogą wystąpić.

Czy mogę obejrzeć zapisany plik Scan poza narzędziem obsługi systemu Intel?

Tak, zapisany plik skanowania jest w formacie tekstowym. Zawartość pliku można przeglądać, otwierając go w większości edytorów tekstowych i większości przeglądarek. Otwórz zapisany plik Scan w Intel® System Support Utility w celu lepszego wyświetlania tych informacji.

Dlaczego oprogramowanie Intel System Support Utility nie jest dostępne dla niektórych informacji o urządzeniach?

Termin niedostępna jest wyświetlany w każdej chwili Intel® System Support Utility nie może skanować informacji lub ustawień skojarzonych z urządzeniem.

Czy narzędzie do obsługi systemu firmy Intel wymaga instalacji?

Nr. Narzędzie Intel System Support Utility to autonomiczna aplikacja, która nie wymaga instalacji. Aby pobrać plik, otwórz Intel® System Support Utility.

Czy narzędzie Intel System Support wymaga połączenia internetowego do przeskanowania?

Nr. Połączenie internetowe jest wymagane tylko w przypadku, gdy użytkownik chce wysłać zeskanowany plik lub dołączyć je i przesłać do zgłoszenia do obsługi klienta firmy Intel.

Czy mogę otworzyć i przejrzeć zeskanowany plik na innym komputerze?

Tak. Możesz skanować i zapisywać raport dotyczący jednego komputera i przeglądać raport na inny.

Jak długo trwa skanowanie standardowe?

Czas skanowania zależy od liczby urządzeń w systemie oraz ilości danych zbieranych przez narzędzie Intel System Support Utility. Uruchamianie narzędzia obsługi systemu firmy Intel w systemie z wieloma kartami sieciowymi i innymi urządzeniami wydłuża czas potrzebny do zakończenia skanowania. Możesz wykonać selektywne skanowanie (np. tylko wybór sieci); zaleca się jednak przeprowadzanie pełnego skanowania w większości przypadków.

Czy urządzenie Intel System Support Utility instaluje i nie opuszcza komputera po jego użyciu?

Nr. Narzędzie Intel System Support to samodzielna aplikacja, która nie wymaga instalacji. Jedynymi śladami Intel® System Support Utility są pliki Save i SSU. exe, które można usunąć.

Czy firma Intel obsługuje wersję oprogramowania Linux * dla systemu Intel?

Tak. Uzyskaj dostęp do Intel® System Support Utility systemu Linux * i sprawdź informacje o wersji (również do pobrania), aby uzyskać pełne instrukcje użytkowania.