Ogólne informacje na temat Intel Corporation: jaki jest cel, zobowiązania, wartości, wizja i marka firmy Intel?

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000015119

25-01-2022

Zobacz, jak firma Intel kształtuje przyszłość technologii na naszej stronie przeglądu firmy, która zawiera więcej informacji na temat:

  • Nasz cel: Tworzymy technologię zmieniającą świat, która poprawi jakość życia każdej osoby na świecie.
  • We wprowadzaniu innowacji: uważamy, że dane w radykalny sposób kształtują przyszłość wszystkich ludzi.
  • Jeśli chodzi o realizację zobowiązań:sukces naszych klientów jest naszą nieusuwaniem. Obiecujemy zapewnić czołową pozycję technologiczną oraz niezawodne, najwyższej jakości produkty, których potrzebują i których oczekują.
  • Nasze wartości : klient po pierwsze, nieustraszone innowacje, oparte na wynikach,firma Intel, integracja, jakość i integralność — kierują tym, w jaki sposób podejmujemy decyzje, jak traktujemy się nawzajem, jak umożliwiamy naszym klientom osiąganie celów i kształtują technologię jako siłę dobra. Jednoczy nas wspólny cel i kierują nas nasze wartości, aby realizować nasze ambicje i pomagać klientom odnosić sukcesy.
  • Globalny wpływ:stosujemy nasz zasięg, skalę i zasoby, aby realizować śmiałe cele. Nie robimy tego sami: współpracujemy z naszymi klientami i zachęcamy tę branżę do jeszcze większego wpływu.
  • Nasza marka: Wierzymy w robienie czegoś wspaniałego. Dla nas wspaniałość polega na tworzeniu technologii, która może wzbogacić życie każdej osoby na świecie. To właśnie stanowi centrum naszego nowego przesłania i tożsamości marki. Ponieważ potrzebujesz tylko pomysłu i Intel Inside, aby iść i zrobić coś wspaniałego.
Powiązane tematy
Gdzie znaleźć informacje i materiały prasowe dla Intel® Corporation?
Prawo i Innowacja Intel Moore'a