Informacja o wycofaniu produktu dla Intel® WiDi i Intel® Pro WiDi

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000021693

03-04-2020

Intel zakończył wprowadzanie do obrotu i rozwój Intel® Wireless Display (Intel® WiDi) i Intel® Pro Wireless Display (Intel® Pro WiDi) aplikacji i powiązanych z nimi programów certyfikacyjnych odbiorczych natychmiast.

Standard Miracast * jest natywnie obsługiwany przez systemy operacyjne Windows® 10 i Windows 8,1 * do obsługi urządzeń bezprzewodowych o silnym doświadczeniu użytkownika, firma Intel przekierowuje zasoby i koncentruje się na przyszłych obszarach rozwoju.

Więcej informacji na temat technologii Miracast można znaleźć w tematach Korzystanie z technologii Miracast * w systemach windows 8,1 * i windows® 10.

FAQ:

P: obecnie używam technologii Intel WiDi – jakich opcji mam do wyświetlania w sieci bezprzewodowej?
A: klienci używający systemów Windows 10 i Windows 8,1 mogą korzystać z wbudowanej funkcji Miracast oraz odbiorników, które są obecnie w użyciu.

UwagaKlienci korzystający z systemu Windows 7 * mogą nadal korzystać z operacyjnej konfiguracji Intel WiDi lub uaktualnienia do nowszej wersji systemu Windows.

Q: jak długo będzie wspierana obsługa technologii Intel WiDi?
A: Zobacz kluczowe daty wsparcia dla firmy Intel WiDi:

15 sierpnia 2016 – pliki do pobrania z oprogramowania Intel WiDi zostały usunięte.

15 października 2016 – obsługa klienta firmy Intel nie akceptuje już kontaktów z klientami firmy Intel WiDi. Do obsługi technicznej należą między innymi telefon, wiadomość e-mail, przesłanie w Internecie, rozmowa i społeczność pomocy technicznej firmy Intel WiDi.

15 grudnia 2016 – usunięto artykuły pomocy technicznej dla firmy Intel WiDi. Nadal będą dostępne niewielkie archiwum podstawowych informacji dotyczących rozwiązywania problemów.

P: czy firma Intel udostępnia wszystkie powiązane produkty?
A: tak, Intel Unite® rozwiązanie ma na celu poprawę współużytkowania treści i współpracy.