Identyfikator artykułu: 000024407 Typ materiałów: Komunikaty o błędach Ostatnia zmiana: 08-07-2021

Błąd "Nie można znaleźć pasujących sterowników dla urządzenia" podczas próby przywróceniu woluminu rozruchowego za pomocą dysku odzyskiwania systemu.

Środowisko

Kontroler RAID:KACHT2 (z RKSATA4R5) Dyski twarde: RAID 5

windowsserver2012r2

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Podsumowanie

W przypadku sterownikówMIKAS2 nie do zaakceptowania przez dysk odzyskiwania systemu, takich jak Zdjęcia* System Recovery 2013 R2 lub Vernikas* System Recovery 2016.

Opis

Przy próbie przywracania partycji startowej opartej na systemie Windows dysk Recovery CD załaduje sterownik RAID do punktu, w którym wolumin można wybrać jako cel. Jednakże po uruchamianiu przywracania i wyświetleniu się monitu o sterowniku pamięci masowej sterownik nie zaakceptuje sterownika Intel® Embedded Server RAID Technology II [Intel® TERAZT2]. Wiadomość jest:

" Nie można znaleźć pasującychsterowników dla technologii Embedded Server Raid II pci\ven_8086dev_1d6csubsys_35838086.devicedes"

Sterownik INTEL® CENY 2 JEST zmieniany, ale nie odpowiada on Typ żądanego sterownika dla systemu Windows.

Uwaga:macierz RAID jest optymalna i działa poprawnie.

Rozwiazanie

Sprawdź, czy po prawej stronie znajduje się plik ini, który jest ładowany wraz ze sterownikami.  Skontaktuj się z programistą odzyskiwania obrazu w systemie Windows Server, aby uzyskać więcej informacji.

Ta przyczyna nie jest powiązana z samym sterownikiem ZAWSZET2, lecz ze sposobem, w jaki proces odzyskiwania próbuje go znaleźć. Dzieje się tak, ponieważ płyta CD z odzyskiwaniem nie ładowa sterownika, nawet do punktu, w którym wolumin można wybrać jako cel (kliknij tutaj* , aby uzyskać więcej informacji). W związku z tym, aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z programistą systemu operacyjnego.

* Ten link jest oferowany dla Twojej wygody i nie należy go oglądać jako poparcie przez firmę Intel oferowanych tam treści, produktów lub usług.

 

Podobne produkty

Ten artykuł dotyczy 1 prod.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.