Obsługa Intel® Virtual RAID on CPU (Intel® VROC) w systemie X299

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000026106

22-02-2022

Intel® Virtual RAID on CPU (Intel® VROC) jest produktem przeznaczonym dla przedsiębiorstw, przeznaczonym głównie do serwerów i stacji roboczych. Na początku Intel® VROC także było włączone na platformach klienckich X299. Ta początkowa decyzja została podjęta w momencie wprowadzenia na rynek w 2017 r. Od tego czasu okazało się, że Intel® RST (nie Intel® VROC) to lepszy produkt do obsługi dysku półprzewodnikowego RAID (SSD) RAID na platformach X299, częściowo ze względu na Intel® RST dostępność, szeroką obsługę dysków SSD i brak potrzeby posiadania dodatkowego klucza sprzętowego. Intel® RST jest bezpłatny i obsługuje urządzenia pamięci masowej firmy Intel oraz innych firm. Intel® VROC nadal będzie mieć swoje kluczowe zasady licencjonowania sprzętu, które są bardziej zgodne z oczekiwaniami dotyczącymi produktów z przedsiębiorstwa.

Notatki
  • Należy wziąć pod uwagę, że nawet jeśli Intel® VROC nadal może być stosowany w systemach X299, obsługuje tylko produkty licencjobiorcy Intel® VROC Pass-Thru i Intel® VROC Intel SSD .
  • nie należy równocześnie wykorzystywać Intel® RST i Intel® VROC na tej samej platformie. Są to osobne produkty, które zapewniają podobną funkcjonalność i nie są ze sobą kompatybilne.

Więcej informacji o obsłudze Intel® Virtual RAID on CPU (Intel® VROC) w systemie X299 znajdziesz w poniższym pytaniu i odpowiedzi.

Obsługa Intel® Virtual RAID on CPU (Intel® VROC) w formacie X299 – często zadawane pytania (PDF) PDF icon
Rozmiar: 133 KB
Data: kwiecień 2020 roku

Uwaga: Pliki PDF wymagają programu Adobe Xml Reader*

 

Powiązane artykuły

Rozwiązania Intel® RAID spełniają potrzeby platform dla przedsiębiorstw i klientów

Rozwiązania RAID do komputerów stacjonarnych wysokiej klasy dla hobbystów i graczy