Często zadawane pytania na temat zmian w Intel® Ethernet sieciowych

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000026654

26-03-2021

Zmiana gwarancji obowiązuje od 1 stycznia 2018 r.
Intel® Ethernet, które zostały wycofane z przestrzegania 5-letniego okresu gwarancji od daty ogłoszenia przez firmę Intel zakończenia cyklu eksploatacji lub zakończenia jej eksploatacji.  Wycofane karty sieciowe, które obecnie nie są objęte okresem 5 lat, nie są już objęte gwarancją. Ta zmiana będzie działać bez zmian we wszystkich kartach sieciowych firmy Intel.

Pod tym linkiem znajduje się pełna lista wycofanych z programowania kart sieciowych firmy Intel, które nie są objęte 5-letnią gwarancją i nie są już objęte gwarancją: Lista wycofanych Intel® Ethernet adapterów sieciowych
 

UwagaKarty sieciowe firmy Intel, które są nadal aktywne i wysyłka będą nadal przestrzegały zasad ograniczonej gwarancji dożywotniej.  Zmiana ta ma wpływ wyłącznie na karty sieciowe Ethernet, które zostały zapowiedziane na rynek.


Często zadawane pytania
 

Pyt.: Dlaczego zasady gwarancji są zmieniane?

O: Dostosowanie Zasad gwarancji jest próbą rozwiązania problemu wymiany kart sieciowych wyeks częściowych. Rosnąca baza pomocy technicznej w ramach gwarancji, połączona z wycofaną z 2018 r. rodziną produktów Ethernet oraz ograniczoną dożywotnią zasadą użytkowania, doprowadziło do braków wniosków o wymianę w ramach gwarancji na karty sieciowe Ethernet. Nie można utrzymać zapasów wycofanych z produkcji produktów, które nie są już produkowane.

 

P: Co dokładnie zmienia się w Zasadach gwarancji?

O: Dodano nową korektę zasad jedynie dla wycofanych z sprzedaży detalicznej kart sieciowych Ethernet. Intel® Ethernet, które zostały wycofane z przestrzegania 5-letniego okresu gwarancji od daty ogłoszenia przez firmę Intel wycofania karty. Wycofane karty sieciowe, które obecnie nie są objęte okresem 5 lat, nie są już objęte gwarancją. Ta zmiana będzie działać bez zmian dla wszystkich kart Intel® Ethernet sieciowych.

 

P: Czy wpłynie to na wszystkie detaliczne karty sieciowe Ethernet?

O: Nie. Zmiana ta wpłynie wyłącznie na wycofane obecnie karty sieciowe Ethernet dostępne w sprzedaży detalicznej. Intel® Ethernet, które są aktywne i które są za wysyłką, będą nadal przestrzegały zasad ograniczonej gwarancji dożywotniej.

 

Pyt.: Czego mogę oczekiwać, jeśli skontaktuję się z działem obsługi klienta i z wnioskiem o wymianę lub zwrot kosztów karty sieciowej, która jest wycofana z 2018 r.?

O: Jeśli wycofana karta sieciowa nie podlega zasadom 5-letniej gwarancji dla wycofanych z produkcji produktów, nie jest ona już objęte gwarancją i nie możesz uzyskać zwrotu kosztów ani wymiany karty w sklepie.

 

P: Do kogo mogę się zwrócić w sprawie zmiany gwarancji, jeśli mam pytania?

O: Skontaktuj się z działem obsługi klienta

 

Podobne tematy
Ograniczona dożywotnia gwarancja na sprzęt dla kart Intel® Ethernet detalicznych
Często zadawane pytania na temat zmian w Intel® Ethernet sieciowych
Lista kart sieciowych wycofanych z Intel® Ethernet detalicznych
Ograniczona gwarancja na Intel® Ethernet światłowodowe i przewodowe