TA-1131: ograniczanie systemu i zdarzenia dziennika zdarzeń systemu (SEL) generowane przez zasilacze 2130W

Dokumentacja

Rozwiązywanie problemów

000026748

24-05-2018

TA-1131: ograniczanie systemu i zdarzenia dziennika zdarzeń systemu (SEL) generowane przez zasilacze 2130W (PDF) PDF icon

Zobacz plik PDF powyżej:

  • Szczegółowe informacje o niniejszym poradniku technicznym
  • Produkty dotknięte problemem i produkty mające negatywny wpływ w przypadku połączenia z produktami podlegającymi usterce
  • Zaktualizowano główną przyczynę i miejsce uzyskania oprogramowania sprzętowego, które rozwiązuje ten problem

Firmy Intel otrzymały wiele raportów od klientów o nieoczekiwanym i poważnie OBCIĄŻAJĄCym systemowym ograniczaniu wydajności w zidentyfikowanych produktach. Zdarzenie to jest również połączone z zasilaczem o numerze żółtego diody LED (1 Hz) status wygenerowany przez zdarzenie. W przypadku sprawdzania systemu zdarzeń systemowych (SEL) jest wyświetlana PSU predykcyjna awaria, over temperatura lub zdarzenie SmART-CLST.

Ta anomalia występuje tylko w systemach i obudowach, które są skonfigurowane z 2130W zasilaczami. Ten problem jest podatny na wszystkie 2130W zasilacze i wszystkie wersje oprogramowania 2130W PSU firmware. Ten problem nie ma wpływu na systemy skonfigurowane z innymi zasilaczami.

Rozmiar: 127 KB
Data: maj 2018

Uwaga: Pliki PDF wymagają programu Adobe Acrobat Reader*.

Firma Intel zaleca klientom, którzy mają wpływ na ten poradnik techniczny, implementację metody obejścia prądu zmiennego i technologii Intelligent Platform Management Interface (IPMI). To obejście oczekuje na wydanie nowego oprogramowania sprzętowego jednostki zasilacza (PSU). Zaczekaj, aż nowe oprogramowanie sprzętowe PSU zostanie wydane w następnej wersji platformy na potrzeby platform podlegających usterce. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat wydania i harmonogramu, skontaktuj się z przedstawicielem pomocy technicznej firmy Intel.