Poradnik użytkownika Intel® Remote Management Module 4 (Intel® RMM4) i zintegrowanego kontrolera BMC w serwerowych płytach® i systemach serwerowych Intel® opartych na chipsetach Intel® 62X

Dokumentacja

Instalacja i konfiguracja

000026883

05-01-2021

Poradnik użytkownika (PDF)icon
Niniejszy dokument jest przeznaczony dla specjalistów ds. systemów odpowiedzialnych za rozwiązywanie problemów, modernizację i naprawę Intel® Remote Management Module 4 (Intel® RMM4). W przewodniku znajdują się funkcje produktu i instrukcje dotyczące instalacji i uruchamiania modułu na obsługiwanych serwerowych płytach serwerowych intel® oraz systemach serwerowych Intel® opartych na chipsetach Intel® 62X.

W przypadku poprzednich® serwerowych płyt® Intel® generacje systemów serwerowych, zapoznaj się z tym przewodnikiem.

Nazwa pliku: Purley_RMM4_BMC_User_Guide.pdf
Rozmiar: 12,7 MB
Data: grudzień 2020 r.
Wersja: 1.8

Uwaga: Pliki PDF wymagają programu Adobe Reader*.

 

Uwaga

Zintegrowany kontroler zarządzania płyty bazowej (BMC) serwera Intel® jest dostępny w terminalach standardowych, standardowych, typu open source lub terminalach terminalowych. Jednym z przykładów jest IPMIUt niegotowa funkcja umożliwiająca dostęp do informacji o statusie czujników i sterowania zasilaniem. Klienci są właścicielami ryzyka korzystania z narzędzi open source. Firma Intel nie ma kontroli nad tymi narzędziami i nie może zagwarantować żadnej naprawy z tymi narzędziami.

 

Podobne tematy
Serwerowe® Intel® i platformy serwerowe Intel: przewodnik po zarządzaniu serwerami
Wspólny komunikat intelligent platform Management Interface (IPMI) (Intelligent Platform Management Interface)
Zasoby techniczne IPMI