Identyfikator artykułu: 000029317 Typ materiałów: Instalacja i konfiguracja Ostatnia zmiana: 29-06-2022

Jak uruchomić komputer z pendrive'a USB za pomocą instalatora Windows* Server 2016 po utworzeniu woluminu RAID w trybie UEFI?

Środowisko

Intel® RAID Module RMSP3CD080F Innych: * Wolumin RAID 1 z oprogramowaniem startowym został pomyślnie utworzony z poziomu UEFI. * Pendrive USB jest rozpoznawany w bios-ie płyty głównej, w menu konfiguracyjnym USB.

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Podsumowanie

Artykuł z analizy dotyczący instalacji tego systemu operacyjnego (OS)

Opis

System nie monituje o uruchamianie się z urządzenia uniwersalnej magistrali szeregowej (USB) z instalatorem Windows* Server 2016 w celu instalacji tego systemu operacyjnego (OS).

Rozdzielczość

Upewnij się, że urządzenie USB jest sformatowane w systemie plików New Technology File System (NTFS) i partycji Globally Unique Identifier (GUID) Partition Table (GPT) dla ujednoliconego interfejsu rozszerzonego oprogramowania sprzętowego (UEFI). Dowiedz się, jak utworzyć startowe USB, aby zainstalować system operacyjny w trybie rozruchu UEFI, gdy dysk optyczny jest niedostępny.

Uwaga

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.