Jaka jest różnica między procesorami w zakresie tabel i zasobników?

Dokumentacja

Zidentyfikuj produkt

000029613

16-03-2020

Czy istnieją funkcjonalne różnice między procesorami i procesorami w zapakowanym zasobniku?

Nie, nie ma funkcjonalnych różnic między tymi dwoma typami procesorów, jeśli mają ten sam numer procesora. Główną różnicą jest gwarancja. Aby uzyskać więcej informacji na temat gwarancji, zobacz zasady gwarancji na procesory Intel® w porównaniu z zasobnikiem.

Procesor w ramce

Jako oryginalny procesor z Intel® Authorized Distributorów. Autoryzowani Dystrybutorzy firmy Intel sprzedają procesory Intel w wyraźnie oznaczonych polach od firmy Intel. Odnoszą się do tych procesorów w zapakowanych procesorach. Więcej informacji na temat gwarancji w zakresie tabel i zasobników można znaleźć na stronie zasady dotyczące gwarancji .

Boxed processorPentium GoldCeleron

 

Procesor z podajnikiem

Jako część systemu producenta sprzętu (OEM). Procesory z tacy są sprzedawane dla dużych firm, takich jak Acer, ASUS, Dell, Hewlett-Packard lub Lenovo. Kupują procesory luzem, składają je na komputery (laptopy, komputery stacjonarne, wszystkie z nich). Te dostawcy udostępniają bezpośrednią zamianę gwarancyjną i pomoc techniczną dla procesorów zasobnikowych. Odnoszą się do tych procesorów jako zasobników lub procesorów OEM. Intel nie zapewnia bezpośredniej pomocy w zakresie gwarancji gwarancyjnej. Skontaktuj się z producentem OEM lub sprzedawcą , aby uzyskać pomoc w zakresie gwarancji.

Jeśli posiadasz system intel® Data Center Block firmy Intel, możesz uzyskać gwarancję, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Intel , aby ustalić uprawnienia.

Tray Processor

Tematy pokrewne
Porównanie funkcji procesorów Intel® Xeon