Centrum sterowania grafiką Intel® – często zadawane pytania (FAQ)

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000032768

14-09-2020

Kliknij lub pytanie, aby uzyskać szczegółowe informacje:

Co nowego lub innego z Centrum sterowania grafiką Intel® w porównaniu z Panel sterowniczy grafiki HD Intel®? Centrum sterowania grafiką Intel®a została odtworzona od podstaw z myślą o graczach. Łatwość użytkowania została w naszym naszej myśli. Konfiguracja została skonfigurowana, aby ułatwić odkrywanie elementów. Do oprogramowania dołączono bardziej pomocne informacje o wykształceniu, dzięki czemu użytkownicy mogą łatwiej dowiedzieć się, jakie ustawienia robisz.
Jakie są wymagania systemowe, aby móc korzystać z centrum poleceń graficznych firmy Intel?
  • platformy Intel® Core™ szóstej generacji lub nowsze
  • Windows® 10 w wersji 1709 lub nowszej
  • Minimum Windows® 10 DCH Intel® Graphics Driver wersja 25.20.100.6618
Dlaczego warto korzystać z centrum poleceń graficznych firmy Intel? Centrum przetwarzania grafiki Intel oferuje więcej funkcji w porównaniu z poprzednią ofertą, a także intuicyjny interfejs użytkownika i skalowalny projekt. Centrum przetwarzania grafiki Intel upraszcza także Dostosowywanie ustawień ekranu i wideo, a także dostrajanie ustawień gier. Dzięki temu można wykonywać wiele czynności, które nie pozwalają na korzystanie z standardowego panelu ustawień systemu Windows *. Poprawiono również pomoc, która jasno objaśnia, jakie są ustawienia w rzeczywistości.
Czy nowe centrum obsługi grafiki firmy Intel Dołączaj do panelu sterowania Intel HD – istnieje? Tak, ale będziesz zachęcać firmę Intel do instalacji panelu sterowania grafiki Intel HD, chyba że funkcja jest dostępna tylko na panelu sterowania Intel HD Graphics.
Czy centrum grafiki firmy Intel jest ważne tylko dla graczy? Nie, program ten ma wiele przydatnych funkcji, które pozwalają zarządzać wszystkimi wyświetlaczami połączonymi z systemem. Zawiera film w miejscu, w którym można obejrzeć aktywny podgląd przetwarzania obrazu w czasie dopasowywania ustawień.
Czy centrum graficzne grafiki firmy Intel gromadzi dane użytkowe użytkownika lub system? Nie, dane osobowe użytkownika nie są zbierane z Centrum sterowania grafiką Intel®.
Czy program Intel Graphics Command Center automatycznie pobiera nowe optymalizacje gier? Tak, Centrum sterowania grafiką Intel® automatycznie pobiera nowe optymalizacje gier utworzone przez firmę Intel, dzięki czemu użytkownik może wyłączyć i włączyć zoptymalizowane ustawienia w grze, korzystając z dotknięcia przycisku. Intel planuje kontynuację dodawania nowych gier do optymalizacji.
Czy planujesz utrzymanie w przyszłości witryny internetowej Gameplay.intel.com?Tak!
Po zeskanowaniu komputera i zainstalowaniu na nim wszystkich zainstalowanych gier. Dlaczego? Centrum przetwarzania grafiki Intel próbuje najlepiej zlokalizować te gry w zwykłych lokalizacjach instalacyjnych. Niektóre gry nie są jednak wykrywane z powodu oddzielenia ekranu (na przykład pary *, wielkie * i innych). Centrum przetwarzania grafiki firmy Intel nadal może wykryć niektóre gry na ekranie uruchamiania, ale nie wszystkie. Przygotowujemy teraz wykrywalne gry do naszego katalogu. Istnieją również czasy, kiedy gra jest aktualizowana, a niektóre konfiguracje w grach uległy zmianie, dzięki czemu stają się one niewykrywalne przy użyciu istniejących parametrów. Będzie to wymagało aktualizacji centrum obsługi grafiki Intel, które umożliwi Ci wykrycie tej gry. Możesz jednak zawsze dodawać gry ręcznie za pomocą przycisku "+" (Dodaj gry).
Czy mogę wykorzystać Centrum sterowania grafiką Intel® do przesłania biletu pomocy technicznej dla działu obsługi klienta firmy Intel? Uruchamianie aplikacji Intel Graphics Command Center build 1.100.2765.0 możesz przesłać bilet do działu obsługi klienta firmy Intel, uruchamiając aplikację i klikając Wsparcie > Zgłoś usterkę lub problem
Co się stanie, gdy spróbuję wymusić instalację centrum przetwarzania grafiki Intel w starszym systemie? (Czy jest to możliwe?) Prawdopodobnie nie trzeba wymuszać instalacji. Wystarczy, aby zainstalować go z Sklep Windows*. Zdecydowanie zaleca się korzystanie z najnowszego sterownika graficznego Intel® w centrum przetwarzania grafiki Intel. Wszystkie funkcje mogą nie działać ze starszymi sterownikami graficznymi firmy Intel. Znajdź najnowsze Sterowniki graficzne Intel.
Co zrobić w przypadku w zamian w starym układzie graficznym panelu sterowania Intel HD? Czy mogę zmienić go z powrotem? Niestety, ten problem nie jest obecnie możliwy. Firmie Intel chcemy przekazać Opinie na temat wszystkich funkcji, które mają być widoczne lub dodane do centrum poleceń grafiki Intel w Forum społeczności Intel do grafiki.
Czy to nowe centrum grafiki firmy Intel gromadzi informacje na ten temat lub mój system? Jeśli tak, co to jest? Centrum graficzne grafiki firmy Intel nie gromadzi informacji osobistych użytkownika lub systemu. Gromadzenie danych jest ograniczone tylko do anonimowych przycisków, które są wykorzystywane w celu ulepszenia obsługi użytkowników i Dowiedz się, gdzie dodać dodatkowe funkcje.
Ponieważ obecnie jest to wydanie z wczesnym dostępem, firma Intel planuje Dodawanie nowych funkcji i funkcji do centrum poleceń grafiki firmy Intel w przyszłości? Absolutnie! Dołącz do Społeczność Intel do grafiki Aby przekazać nam swoje opinie na temat tego, co chcesz widzieć w przyszłości!
Jak mogę zainstalować Centrum sterowania grafiką Intel® w przypadku gdy mam system Windows® 10 długookresowy kanał obsługi (LTSC) i brak dostępu do sklepu Microsoft Store? Odwołaj się do Centrum sterowania grafiką Intel® w systemie Windows® 10 długookresowy kanał obsługi (LTSC).

 

Temat pokrewny
Znane problemy z Centrum sterowania grafiką Intel®