Centrum sterowania grafiką Intel® — często zadawane pytania

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000032768

30-08-2022

Kliknij lub konkretne pytanie, by uzyskać szczegółowe informacje:

Co nowego lub innego z Centrum sterowania grafiką Intel® w porównaniu z Panel sterowniczy grafiki HD Intel®? Centrum sterowania grafiką Intel® od podstaw od podstaw pojawia się wiele osób, z myślą o graczach. Łatwość użytkowania miała kluczowe znaczenie dla naszego myślenia. Tak więc został on ponownie skonfigurowany, aby znacznie ułatwić odkrywanie rzeczy. Uwzględniliśmy w oprogramowaniu bardziej pomocne informacje dotyczące edukacji, aby użytkownicy mogli łatwiej dowiedzieć się, jakie ustawienia wykonują.
Jakie są wymagania systemowe, aby móc korzystać z Centrum sterowania grafiką Intel?
  • platformy Intel® Core™ szóstej generacji lub nowsze
  • Windows® 10 wersji 1709 lub wyższej
  • Windows 11* w wersji 21H2 lub wyższej
    • Windows 11* wymaga platformy Intel® Core™ ósmej generacji lub nowszej.
  • Minimalny DCH systemu Windows® 10 Intel® Graphics Driver wersji 25.20.100.6618 lub wyższej
Dlaczego warto korzystać z Centrum sterowania grafiką Intel? Centrum sterowania grafiką Intel ma więcej funkcji w porównaniu z poprzednią ofertą, w połączeniu z intuicyjnym interfejsem użytkownika i smukłą konstrukcją. Centrum sterowania grafiką Intel ułatwia również dostosowanie ustawień wyświetlania i wideo, a także dostrajanie ustawień gier. Pozwala to na wykonywanie wielu czynności, na które standardowy panel ustawień Windows* nie pozwala. Usprawniono również pomoc, która jasno wyjaśnia, w jaki sposób działają ustawienia.
Czy nowa Centrum sterowania grafiką Intel może współistnieć z Panel sterowniczy grafiki HD Intel? Tak, ale zachęcamy do tego Centrum sterowania grafiką Intel aby odinstalować Panel sterowniczy grafiki HD Intel, o ile nie potrzebujesz funkcji dostępnej tylko na Panel sterowniczy grafiki HD Intel.
Czy Centrum sterowania grafiką Intel ważne tylko dla graczy? Nie, ma wiele przydatnych funkcji w wyświetlaczu, gdzie możesz zarządzać wszystkimi wyświetlaczami podłączonymi do systemu. Zawiera on film, na którym możesz zobaczyć podgląd na żywo przetwarzania wideo przy dostosowywaniu ustawień.
Czy Centrum sterowania grafiką Intel gromadzenie danych osobowych lub danych użytkowania systemu użytkownika? Nie, nie ma żadnych danych osobowych użytkownika zgromadzonych w Centrum sterowania grafiką Intel®.
Czy Centrum sterowania grafiką Intel może automatycznie pobrać nowe optymalizacje gier? Tak, Centrum sterowania grafiką Intel® Funkcja automatycznego pobierania nowych optymalizacji gier utworzonych po utworzeniu przez firmę Intel umożliwia użytkownikowi włączanie/wyłączanie/włączanie zoptymalizowanych ustawień w grze za naciśnięciem jednego przycisku. Firma Intel planuje kontynuować dodawanie nowych gier w celu optymalizacji.
Czy planujesz w przyszłości nadal utrzymywać stronę internetową Gameplay.intel.com?Tak!
Przeskanowałem komputer i nie wyświetla on wszystkich zainstalowanych gier. Dlaczego? Tthe Centrum sterowania grafiką Intel stara się jak najlepiej znaleźć te gry w swoich typowych lokalizacjach instalacyjnych. Jednak niektóre gry nie są wykrywane ze względu na posiadanie oddzielnego launchera (np. Steam*, Epic* i innych). Centrum sterowania grafiką Intel wciąż może wykryć niektóre gry w launchecie, ale nie wszystkie. Regularnie dodajemy do naszego katalogu gry wykrywalne. Są też czasy, kiedy gra zostaje zaktualizowana, a niektóre konfiguracje w grach ulegają zmianie, więc stanie się ona niewykrywalna dzięki istniejącym parametrom. Będzie to wymagało aktualizacji Centrum sterowania grafiką Intel, która ponownie sprawi, że ta gra będzie wykrywalna. Jednakże zawsze możesz dodać gry ręcznie za pomocą przycisku "+" (Dodaj gry).
Czy mogę skorzystać z Centrum sterowania grafiką Intel®, aby przesłać zgłoszenie pomocy technicznej do działu obsługi klienta firmy Intel? Począwszy od Centrum sterowania grafiką Intel buduj 1.100.2765.0 Możesz przesłać zgłoszenie do działu obsługi klienta firmy Intel, uruchamiając aplikację, a następnie klikając Wsparcie > Zgłoś błąd lub problem
Co stanie się, jeśli spróbuję wymuszyć instalację Centrum sterowania grafiką Intel w starszym systemie? (Czy to możliwe?) Prawdopodobnie nie ma potrzeby wymuszania instalacji. Instalację należy jedynie zainstalować z Sklep Windows*. Gorąco zalecamy korzystanie z najnowszego sterownika grafiki Intel® z Centrum sterowania grafiką Intel. Wszystkie funkcje mogą nie działać ze starszymi sterownikami grafiki Intel. Znajdź najnowsze informacje Sterowniki grafiki Intel®.
Co się stanie, jeśli w zamian poluc stary układ Panel sterowniczy grafiki HD Intel? Czy mogę ją zmienić z powrotem? Obecnie jest to niemożliwe. Firma Intel pragnie dostarczyć informacje zwrotne na temat wszelkich funkcji, które chcesz zobaczyć zmienione lub dodane do Centrum sterowania grafiką Intel na stronie Forum społeczności graficznych firmy Intel.
Czy ten nowy Centrum sterowania grafiką Intel gromadzi informacje o mnie lub moim systemie? Jeśli tak, to co? Tthe Centrum sterowania grafiką Intel nie gromadzi danych osobowych użytkownika lub systemu. Zbieranie danych ogranicza się wyłącznie do liczby anonimowych klików przycisku, które można wykorzystać do poprawy komfortu użytkowania i dowiedz się, gdzie można dodać dodatkowe funkcje.
Czy firma Intel planuje w przyszłości dodać do Centrum sterowania grafiką Intel więcej funkcji i funkcjonalności, ponieważ jest to wersja wczesnego dostępu? Absolutnie! Dołącz do Społeczność graficzna firmy Intel aby udzielić nam informacji zwrotnej na temat tego, co chcesz zobaczyć w przyszłości!
Jak mogę zainstalować Centrum sterowania grafiką Intel® jeśli mam kanał obsługi długoterminowej systemu Windows® 10 (LTSC) i nie mam dostępu do Microsoft Store? Zapoznaj się z Centrum sterowania grafiką Intel® na kanale obsługi długoterminowej systemu Windows® 10 (LTSC).

 

Powiązane tematy
Znane problemy z Centrum sterowania grafiką Intel®
Jak dostosować ustawienia kolorów za pomocą Centrum sterowania grafiką Intel®