Identyfikator artykułu: 000037158 Typ materiałów: Informacje o produkcie i dokumentacja Ostatnia zmiana: 26-08-2022

Aplikacja bezpieczeństwa wykrywa "{A6D608F0-0BDE-491A-97AE-5C4B05D86E01}.bat" i uniemożliwia jej działanie

Środowisko

Poniższe aplikacje mogą to podnieść i blokować: — Microsoft BitLocker — Bit9 Carbon Black

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Podsumowanie

Jak poradzić sobie z tą partii, wyświetlają się jako zagrożenie w niektórych aplikacjach zabezpieczeń firmowych.

Opis

Niektóre aplikacje zabezpieczeń — zwykle w środowiskach korporacyjnych — mogą wykryć wątek {A6D608F0-0BDE-491A-97AE-5C4B05D86E01}.bat i nie pozwolić na jego działanie, lub stworzyć alarm, zgłoskę lub powiadomienie.

Rozwiazanie

Pierwotnie był on uznawany za fałszywy alarm ze względu na sposób zaprojektowania tej partii. Ten problem został naprawiony począwszy od sterownika karty graficznej 24.20.100.6025 i nowszego.

Dodatkowe informacje

igfxEM.exe to moduł Event Manager, który obsługuje różne imprezy dla kart graficznych i sterowników wyświetlaczy, w tym hot plug.

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.