Instalacja Intel® Graphics Command Center i Intel® Graphics Control Panel windows® 10 LTSC

Dokumentacja

Kompatybilność

000055210

23-06-2021

Zgodnie z zasadami firmy Microsoft® Universal Windows Platform (UWP), firma Intel zaprzestała łączenie karty Intel® Graphics Command Center i Intel® Graphics Control Panel ze sterownikami DCH Graphics.

UWP wymaga, aby wszystkie aplikacje zależne od sterowników, zostały udostępnione wyłącznie w Microsoft Store. Więcej informacji na temat UWP.

Po pomyślnym zainstalowaniu sterowników DCH karty graficznej Intel® są one zaprogramowane tak, aby automatycznie pobierały i instalowały system Intel® Graphics Command Center ze Sklepu Windows, jeśli jest dostępne połączenie internetowe (odbywa się to bez konieczności interwencji użytkownika).

Użytkownicy® Windows® 10 Ltsc mogą liczyć na problemy, ponieważ dostęp do Microsoft Store może być ograniczony. Poniższe informacje mogą oferować rozwiązania w zależności od wersji LTSC:

Windows 10® IOT Core LTSC:

Firma Microsoft ma usługę o nazwie Centrum aktualizacji urządzeń. Ta usługa dostarcza aktualizacje systemu operacyjnego, aplikacji i sterowników zgodnie z konfiguracją klienta. Zapoznaj się z następującymi stronami firmy Microsoft, aby uzyskać więcej informacji:

Windows 10 Enterprise lub IoT Enterprise LTSC:

Aktualną rekomendacją firmy Microsoft jest korzystanie z rozwiązania do zarządzania urządzeniami do czasu, aż Centrum aktualizacji urządzeń zostanie udostępnione przez firmę Microsoft.

Firma Intel zaleca bezpośrednie skonsultować się z firmą Microsoft w celu uzyskania dalszych informacji na temat tych rozwiązań.

Podobne tematy
Jak zainstalować Intel® Graphics Command Center
Zaprzestanie Intel® Graphics Control Panel ze sklepu Microsoft* Store