Zgodność i procesory Intel® Xeon® z systemów operacyjnych

Dokumentacja

Kompatybilność

000055440

20-03-2020

Od czego zależy zgodność systemu operacyjnego?

Zgodność systemu operacyjnego (lub obsługiwanych systemów operacyjnych) nie jest zdefiniowana przez procesor Intel® Xeon® lub chipset serwera, ale jest zależna od systemów operacyjnych obsługiwanych przez płytę główną lub system serwerowy. Producent płyty głównej lub system potwierdzi, że niektóre systemy operacyjne są wyposażone w płytę główną lub system i dostarczą sterowniki dla obsługiwanych systemów operacyjnych.

Gdzie można uzyskać więcej informacji dotyczących zgodności systemu operacyjnego?

Aby uzyskać informacje o zgodności z systemem operacyjnym, skontaktuj się z producentem komputera lub płyty głównej (producentem sprzętu lub producentem OEM). Jeśli podczas korzystania z jednego z obsługiwanych systemów operacyjnych OEM wystąpią problemy, upewnij się, że posiadasz najnowsze oprogramowanie układowe i sterowniki systemu BIOS, zainstalowane u producenta OEM.

Jeśli korzystasz z Intel® Server Board lub System serwerowy Intel®, odwiedź witrynę pomocy technicznej dla określonych produktów, aby uzyskać Intel® Server Product w celu uzyskania informacji o zgodności systemu operacyjnego.