Co zrobić, zanim zaczniesz korzystać z Asystenta pomocy technicznej & sterownika firmy Intel® (Intel® DSA)

Dokumentacja

Zidentyfikuj produkt

000056546

02-11-2020

UwagaAsystent pomocy technicznej Intel® & (Intel® DSA) może wykrywać i oferować uaktualnienia dla wielu sterowników i oprogramowania, które są dostępne w Centrum pobierania, ale mogą być wyposażone w produkty firmy Intel, które nie są obsługiwane przez to narzędzie. Zanim skorzystasz z Intel® DSA, zapoznaj się z podaną stroną , aby upewnić się, że Twój produkt jest zgodny z Intel® DSA.

Co to jest sterownik Intel® & Support Assistant (Intel® DSA)?

Asystent pomocy technicznej & sterownika firmy Intel® (Intel® DSA):

  • Łatwa identyfikacja sterowników zainstalowanych przez firmę Intel i strony trzecie
  • Skanuje w poszukiwaniu aktualizacji sterowników i oprogramowania firmy Intel, a także informacji o systemie i urządzeniach
  • Zapewnia zintegrowaną pomoc i łącza do innych informacji pomocy technicznej

Rzeczy, które wiedzą

  • Nie ma opłaty związanej ze sterownikiem Intel® & asystentem pomocy technicznej. Intel® DSA jest dostępna dla Twojej wygody bez kosztów.
  • Aplikację można pobrać ze strony asystent pomocy technicznej &Amp; sterownika firmy Intel®.
  • Intel® DSA dostępu do hosta lokalnego na portach 28385-28389. Łączy także z www.intel.com, downloadcenter.intel.com i downloadmirror.intel.com, z portem 443 (HTTPS).
  • Asystent pomocy technicznej & sterownika firmy Intel® oferuje podzbiór sterowników i oprogramowania dostępnych w centrum pobierania. Wyświetl listę sterowników i oprogramowania, które są wykluczone.
  • Intel® Driver & Support Assistant obsługuje 32-bitowe i 64-bitowe wersje systemu Windows 7 *, Windows 8 * i Windows 8,1 * oraz Windows® 10. Jeśli system operacyjny nie jest obsługiwany, odwiedź Centrum pobierania Aby wyszukać dostępne sterowniki.
    UwagaAsystent pomocy technicznej & sterownika firmy Intel® powinien działać w systemie Windows Vista *, ale nie przeprowadzamy weryfikacji w tym systemie operacyjnym.
Tematy pokrewne
Asystent pomocy technicznej dla sterownika Intel® & – często zadawane pytania
Mam przedbać o to, aby moje elementy kontrolne asystenta wsparcia technicznego sterowników® &ów (Intel® DSA). Na co należy zwrócić uwagę?
Co nowego w najnowszej wersji programu Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA)
Jakie komponenty obsługuje wykrywanie & asystenta pomocy technicznej w programie Intel® Driver (Intel® DSA)?