Rzeczy, które warto wiedzieć, zanim zaczną korzystać z Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA)

Dokumentacja

Zidentyfikuj produkt

000056546

22-10-2021

UwagaChociaż Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA) jest w stanie wykryć i zaoferować aktualizacje dla wielu sterowników i oprogramowania dostępnych w Centrum pobierania. Możesz mieć produkt Intel® nieobsługiwany przez to narzędzie. Przed rozpoczęciem korzystania z Intel® DSA zapoznaj się z tą stroną, aby upewnić się, że produkt jest zgodny z Intel® DSA.

Czym jest Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA)?

The Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA):

  • Łatwo identyfikuje sterowniki zainstalowane przez firmę Intel i strony trzecie
  • Skanowanie w poszukiwaniu aktualizacji sterowników i oprogramowania Intel, a także informacji o systemie i urządzeniu
  • Zapewnia zintegrowane wsparcie i łącza do innych informacji o pomocy technicznej

Rzeczy do poznania

  • Nie są pobierane opłaty związane z Intel® Driver & Support Assistant. Ten Intel® DSA jest dostępny dla Twojej wygody bez pokojów.
  • Możesz pobrać aplikację ze strony Intel® Driver & Support Assistant.
  • Intel® DSA uzyskuje dostęp do localhost na portach 28385-28389. Ponadto zapewnia połączenia z www.intel.com, dsadata.intel.com i downloadmirror.intel.com, a wszystko to na porcie 443 (HTTPS).
  • Intel® Driver & Support Assistant oferuje podgrupę sterowników i oprogramowania dostępnych w Centrum pobierania. Wyświetl listę wyłączonych sterowników i oprogramowania.
  • Intel® Driver & Support Assistant obsługuje 32-bitową i 64-bitową wersję systemu Windows 7*, Windows 8* i Windows 8.1*, Windows® 10 i Windows 11. Jeśli Twój system operacyjny nie jest obsługiwany, odwiedź stronę Centrum pobierania aby znaleźć dostępne sterowniki.
    UwagaIntel® Driver & Support Assistant powinna działać w systemie Windows Vista*, ale nie weryfikujemy tego systemu operacyjnego.
Powiązane tematy
Intel® Driver & Support Assistant – często zadawane pytania
Zajmuję się moimi elementami z listy kontrolowej Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA). O czym jeszcze muszę wiedzieć?
Co nowego w najnowszej wersji Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA)
Jakie komponenty wykrywa Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA)?