Jakie komponenty wykrywa Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA)?

Dokumentacja

Zidentyfikuj produkt

000056718

17-08-2021

UwagaChociaż Intel® Driver & Support Assistant (Intel® DSA) może wykrywać i oferować aktualizacje dla wielu sterowników i oprogramowania dostępnych w Centrum pobierania, może posiadać produkt Intel, który nie jest obsługiwany przez to narzędzie. Przed rozpoczęciem korzystania z Intel® DSA sprawdź tę stronę, aby upewnić się, że Produkt jest zgodny z Intel® DSA.

Sterowniki graficzne

Narzędzie wykrywa zintegrowane kontrolery grafiki Intel® dla komputerów stacjonarnych i laptopów. Możesz również ręcznie zidentyfikować kontroler karty graficznej Intel.You can also manually identify your Intel Graphics Controller.

Jeśli posiadasz urządzenie internetowe korzystające z akceleratora grafiki Intel® Graphics Media 500, idź do Centrum pobierania w celu pobrania sterowników.

W przypadku pozostałych kontrolerów kart graficznych skontaktuj się z producentem komputera lub miejscem zakupu, w celu wsparcia technicznego sterownika.

Sieć bezprzewodowa

Narzędzie wykrywa aktywne produkty bezprzewodowe Intel®.

Nie wykrywa wycofanych z produkcji produktów. Aby uzyskać pomoc, należy skontaktować się z producentem komputera lub miejscem zakupu.

Sieć przewodowa

Narzędzie wykrywa dodatkowe karty Intel® Ethernet sieci i interfejsy Intel® Desktop Boards przypadku zintegrowanych połączeń sieciowych zakupionych u sprzedawcy.

Firma Intel sprzedaje karty sieci przewodowej producentom komputerów, którzy mogą dostosować sterowniki. Te sterowniki są obsługiwane tylko przez producenta komputera.

Chipset INF

UwagaO ile nie instalujesz systemu operacyjnego, nie musisz instalować tego Intel® Chipset Device Software.

Dowiedz się więcej o Intel® Chipset Software Installation Utility

Komputery Intel® NUC i Intel® Compute Stick

Możesz użyć narzędzia do aktualizacji wszystkich sterowników na intel® NUC i Intel® Compute Stick. Jeśli chcesz uzyskać najnowsze sterowniki dla tych produktów z innego komputera, możesz skorzystać z funkcji Wyszukaj ręcznie.

Dyski Intel® SSD

Narzędzie wykrywa aktualizacje dla Intel® Rapid Storage Technology i klienckich dysków Intel® SSD (związanego z nim oprogramowania i oprogramowania sprzętowego).

Powiązany temat
Intel® Driver & Support Assistant – często zadawane pytania