Komunikat o błędzie – dysk rozpoczyna się obniżce o Intel® Optane™ woluminie pamięci

Nasi klienci potwierdzili, że rozwiązanie to usuwa usterkę z tymi zmiennymi środowiskowymi.

Wiedza

Komunikaty o błędach

000056921

13-07-2020

Co widzisz?

Poniżej Odebrano komunikat o błędzie w czasie zarządzania pamięcią Intel® Optane™: dysk systemowy rozpoczyna się od obniżenia. Wyłącz pamięć Intel® Optane™, aby uniknąć utraty danych.


Jak rozwiązać ten problem:

Aplikacja wykryła degradację w stanie kondycji przyspieszonego woluminu.  Aby uniknąć utraty danych, zaleca się wyłączenie pamięci Intel Optane.

 

Kroki, które należy rozwiązać:
 

UwagaPrzed wykonaniem poniższych wskazówek wykonaj kopię zapasową wszystkich danych/plików.
  • Wyłączenie przyspieszenia poprzez aplikację i przejrzenie inteligentnych dzienników przyspieszających pracę, które ułatwiają rozwiązywanie problemów, jakie mogą występować w tym problemie.  Narzędzia, takie jak Intel® Memory and Storage Tool , zapewniają tę funkcję dla dysków Intel SSD.
  • zaleca się korzystanie z nowego dysku w celu przyspieszenia systemu

 

Jeśli błąd nie zniknie lub potrzebna jest dodatkowa pomoc, skontaktuj się z pomocą techniczną w obszarze pamięć operacyjna i pamięci masowej.


& Więcej informacji:

 

INFORMACJE ZAWARTE W TYM ARTYKULE ZOSTAŁY WYKORZYSTANE PRZEZ NASZYCH KLIENTÓW, ALE NIE ZOSTAŁY PRZETESTOWANE, W PEŁNI ZREPLIKOWANE LUB SPRAWDZONE PRZEZ FIRMĘ INTEL. POSZCZEGÓLNE WYNIKI MOGĄ SIĘ RÓŻNIĆ. Wszystkie ogłoszenia i wykorzystanie treści w tej witrynie PODLEGAją warunkom użytkowania witryny.