Identyfikator artykułu: 000058136 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 01-10-2021

Aplikacje korzystające z uwierzytelniania Windows Presentation Foundation (WPF) nie odświeżają się po pierwszym renderowaniu

Środowisko

windows1064bit

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Podsumowanie

Opisuje problem z grafiką Iris Xe, w której elementy interfejsu użytkownika nie odświeżają się po ich początkowym renderowaniu w aplikacjach wykorzystujących WPF.

Opis

W grafice Iris Xe elementy interfejsu użytkownika nie odświeżają się po ich wstępnym renderowaniu w aplikacjach, które wykorzystują Windows Presentation Foundation (WPF), gdy przyspieszenie sprzętowe jest aktywne.

Poniżej przedstawiono kilka aplikacji, które wykazały ten problem:

  • AmazonKa Chyłka
  • Amazon WorkSpaces
  • Amazon Backup
  • Mitel MiCollab
  • Luminar

Ten problem został zgłoszony w społeczności github i społeczności grafiki Intel .

Rozwiazanie

Wyłączenie przyspieszenia sprzętowego w rejestrze Windows* rozwiązuje ten problem.

Pełna poprawka tego problemu jest uwzględniona, ponieważ sterownik wersji Beta 30.0.100.9667 i nowsze sterowniki produkcyjne.

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.