Identyfikator artykułu: 000058324 Typ materiałów: Kompatybilność Ostatnia zmiana: 16-07-2021

Aktualizacje SYSTEMU BIOS dla chipsetu Intel® z serii 400 oraz systemów opartych na procesorach Intel® Core™ jedenastej generacji do komputerów stacjonarnych

Środowisko

Chipset Intel® z serii 400 to skalowalny chipset dla płyt głównych obsługujących procesory Intel® Core™ dziesiątej i jedenastej generacji do komputerów stacjonarnych. System BIOS płyty głównej jest kluczowym elementem zapewniającym zgodność przy jednoczesnym umożliwieniu wprowadzania innowacji w platformie procesora,

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Podsumowanie

Jak zaktualizować system BIOS na płytach głównych opartych na chipsetach Intel® Z490 lub H470, aby uzyskać zgodność z procesorami Intel® Core™ jedenastej generacji.

Opis

Płyty główne oparte na chipsetach Intel® Z490 i H470 mogą nie uruchamiać się z procesorami Intel® Core™ jedenastej generacji do komputerów stacjonarnych.

Rozwiazanie

Płyty główne oparte na chipsetach Intel® Z490 i H470 mogą wymagać aktualizacji systemu BIOS w celu uruchomienia procesorów Intel® Core™ jedenastej generacji do komputerów stacjonarnych. Firma Intel zaleca aktualizację systemu BIOS na komputerach z chipsetem Intel® z serii 400 w celu zapewnienia zgodności z procesorami Intel® Core™ jedenastej generacji do komputerów stacjonarnych.

Uwaga

Płyty główne oparte na chipsetach Intel® B460 lub H410 nie są obsługiwane przez procesory Intel® Core™ jedenastej generacji.

Dodatkowe informacje

W celu uzyskania aktualizacji systemu BIOS skorzystaj z poniższych łączy lub skontaktuj się bezpośrednio z producentem płyty głównej.

Asrock

ASUS

Biostar

Kolorowe

EVGA

Gigabyte

MSI

NZXT

Na wydłużzonym połączeniu systemów (Maxshan / SOYO)

 

Lista ta nie obejmuje wszystkich producentów płyt głównych. Jeśli producent Twojej płyty głównej nie znajduje się na liście tutaj, skontaktuj się z nim bezpośrednio.


Jeśli potrzebujesz dalszej pomocy, skontaktuj się z działem obsługi klienta firmy Intel.

 

Zastrzeżenie

1

Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.