Ogłoszenie® oprogramowania konfiguracji i konfiguracji Intel® SCS

Dokumentacja

Informacje o produkcie i dokumentacja

000058552

08-03-2021

Powiadomienie o® intel® konfiguracji i konfiguracji (Intel® SCS)

26 lutego 2021 r.

Naszym cenimy partnerów i klientów ekosystemu, aby poinformować Cię o zbliżającej się deprecacji oprogramowania Intel® Setup and Configuration (Intel® SCS). Technologia Intel® SCS będzie obsługiwana do 31 grudnia 2022 r. Program Intel® Endpoint Management Assistant (Intel® EMA) zastąpi system Intel SCS obsługiwany przez firmę Intel w celu wspierania i konfigurowania technologii Intel® Active Management (Intel® AMT).

Najnowsza wersja systemu Intel SCS 12.2.0.150 będzie dostępna w Centrum pobierania firmy Intel do 31 marca 2021 r..

  • Po 31 marca 2021 r. technologia Intel SCS nie będzie już dostępna do publicznego pobrania.
  • Po 31 marca 2021 r. strona internetowa pobierania intel SCS będzie odzwierciedlać wyłącznie ever errata, zawierającą pełną listę znanych problemów, rozwiązań lub środków ograniczających zagrożenia.
  • Urządzenia oparte na platformie Intel® Core™ vPro® dziesiątej generacji to ostatnia generacja, która została obsługiwana przez Intel SCS. Przyszłe urządzenia z platformą Intel® vPro (wykraczające poza 11 generacji platformy Intel® Core™ vPro®) będą wymagać technologii Intel EMA w celu obsługi technologii Intel AMT.
  • Obsługa klienta na potrzeby technologii Intel SCS będzie trwała do 31 grudnia 2022 r.. Obsługa klienta nie ogranicza się do odpowiadania na pytania klientów, ale nie obejmuje udoskonaleń funkcji lub poprawek błędów.

Firma Intel oferuje kilka nowoczesnych narzędzi do zarządzania dla technologii Intel AMT, które zapewniają funkcje umożliwiające obsługę strategii chmury naszych klientów, zarządzanie w dowolnym miejscu oraz kompatybilność z popularnymi pakietami zarządzania.

Klientom działów IT w chmurze i przedsiębiorstwach odradza się migrację do intel EMA, narzędzia programowego technologii Intel AMT, które zapewnia działom IT przedsiębiorstwa możliwości zarządzania w chmurze oraz zarządzanie w poza pasmem, poza zaporą sieciową. Zapoznaj się z linkami poniżej, aby dowiedzieć się, jak wdrożyć technologię Intel EMA.

W przypadku komercyjnych dostawców oprogramowania do rozwiązań wbudowanych i Internetu rzeczy (IoT) zestaw narzędzi Open Active Management Technology Cloud Toolkit zapewnia aktywację i konfigurację technologii Intel AMT, a także rozwiązania przypadków użycia technologii Intel AMT jako alternatywę dla korzystania z Intel SCS.

Dla niezależnych programistów zestaw Intel Active Management Technology Software Development Kit (SDK) zapewnia przykładowy kod i zestaw interfejsów API, które pozwalają programistom w łatwy i szybki sposób wcielać funkcje technologii Intel® AMT do swoich aplikacji. Sdk zawiera również pełny zestaw dokumentacji HTML.

W celu pytań lub dodatkowych informacji dotyczących pomocy technicznej dotyczących produktów Intel® SCS i Intel EMA odwiedź stronę pomocy technicznej platformy Intel vPro® lub skontaktuj się z support@intel.com.