Rozwiązuj większość problemów® Intel™ Killer™ Control Center dzięki czystej instalacji

Dokumentacja

Rozwiązywanie problemów

000058906

20-05-2021

Niektóre problemy z Centrum sterowania Intel®Ki chipset™ można rozwiązać, wykonując czystą instalację centrum sterowania Intel Killer Control Center, w przeciwieństwie do instalacji aktualizacji, w której zainstalowana jest najnowsza wersja, gdy starsza wersja jest w miejscu. W przypadku rozwiązywania problemów jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie rozwiązywania problemów. Oto kroki, aby przeprowadzić czystą instalację centrum sterowania Intel Killer:

 1. Pobierz najnowszy instalator dla swojej wersji systemu Windows*.
  UwagaJeśli na tym komputerze nie ma łączności z Internetem, może być konieczne pobranie odpowiedniego instalatora, który reinstaluje nośniki, takie jak pendrive USB, za pomocą innego urządzenia. Jeśli jest to konieczne, pamiętaj, aby przed rozpoczęciem skopiować pliki na komputer, którego dotyczy problem, ponieważ instalator może nie działać prawidłowo, jeśli został uruchomiony z zewnętrznych nośników.
  Użytkownicy systemu Windows® 10 wersji 1803 i wyższej z jednym z aktywne karty sieciowe Intel Killer, należy pobrać instalator z Centrum pobierania
 2. Jeśli korzystasz z systemu Windows 10 i jeszcze nie wiesz, która wersja tego systemu jest aktualnie uruchomiona. Jeśli nie masz pewności, wykonaj następujące czynności, aby dowiedzieć się:
  1. Kliknij Start.
  2. Wpisz winver i naciśnij klawisz Enter.
  3. Pojawi się pudełko z informacjami o systemie Windows. Będzie numer wersji. Dopasuj ten numer wersji do właściwego pliku do pobrania poniżej.
 3. Odinstalować w Centrum sterowania Intel Killer:
  1. Przejdź do pasku wyszukiwania systemu Windows.
  2. Wpisz i przejdź do Aplikacje i funkcje.
  3. Znajdź na liście centrum sterowania Intel Killer.
  4. Kliknij Intel Killer Control Center i wybierz opcję odinstalowania.
  5. Uruchom swój komputer ponownie, klikając Rozpocznij > Power > Uruchom ponownie.
 4. Po ponownym uruchomieniu komputera, uzyskaj dostęp do folderu plików tymczasowych i usuń zawartość.
  1. Kliknij Start.
  2. Wpisz %temp% i naciśnij klawisz Enter. Folder tymczasowy powinien zostać otwarty.
  3. Usuń wszystkie pliki w folderze temp. To są wszystkie pliki tymczasowych instalacji i można je bezpiecznie usunąć. Jeśli pojawi się monit o możliwości usunięcia pliku, możesz bezpiecznie wybrać "Pomiń wszystko".
  4. Zamknij folder tymczasowy
 5. Uruchom instalator pobrany dla Centrum sterowania Intel Killer.
 6. Wybierz Ukończ, gdy poprosisz o pełną instalację lub niestandardową instalację. Pakiet oprogramowania umożliwia jedynie zainstalowanie centrum sterowania Intel Killer Control Center i sterowników urządzenia.
 7. Aby zakończyć instalację, postępuj zgodnie z pozostałymi instrukcje.
 8. Ostatnia część instalacji będzie polegać na przekierowyniu Cię do Sklepu Microsoft*, by pobrać interfejs użytkownika Killer Control Center. Jest ona wymagana do korzystania z centrum sterowania Intel Killer Control Center.
 9. Jeśli instalator zażądał ponownego uruchomienia, uruchom ponownie komputer.
 10. Sprawdź, czy problem został rozwiązany.
UwagaJeśli nie możesz zainstalować najnowszego centrum sterowania Intel Killer, ponieważ pojawia się komunikat o błędzie informatora, że aktualnego pakietu nie można zainstalować za pomocą jednego z naszych starszych pakietów, nawet po użyciu tego przewodnika po czystej instalacji lub jeśli napotkasz inny problem z instalacją najnowszego Centrum sterowania Killer, kliknij tutaj, aby nasz poradnik dotyczący korzystania z narzędzia Microsoft w przypadku problemów, które blokują instalację programu.

Jeśli po tym przewodniku wystąpią problemy z instalacją centrum sterowania Intel Killer Control Center ze sklepu Microsoft Store, kliknij tutaj, aby uzyskać nasz poradnik dotyczący rozwiązywania problemów ze sklepem Microsoft Store.

Jeśli nadal masz problemy po czystej instalacji najnowszej wersji Intel Killer Control Center, spróbuj wyszukać powiązane artykuły w pomocy technicznej, dotyczące Twojego konkretnego problemu. Jeśli nie możesz rozwiązać tego problemu, skorzystaj z linku Skontaktuj się z działem pomocy technicznej w niebieskim banerze poniżej.

Podobne tematy
Instalacja lub aktualizacja centrum sterowania Intel® Killer™ Control Center
Często zadawane pytanie dotyczące Intel® Killer™ Control Center
Problemy podczas aktualizacji lub instalacji centrum sterowania Intel® Killer™ Control Center