Jak wykonać czystą instalację, aby rozwiązać większość problemów związanych z centrum sterowania Intel® Killer™

Dokumentacja

Rozwiązywanie problemów

000058906

01-02-2022

Niektóre problemy z centrum sterowania Intel® Killer™ można rozwiązać poprzez wykonanie czystej instalacji centrum sterowania Intel Killer, ponieważ jest ono nieuprawniane w instalacji aktualizacji, w której zainstalowana jest najnowsza wersja, gdy dostępna jest starsza wersja. W przypadku rozwiązywania problemów jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie. Oto kroki, aby wykonać czystą instalację centrum sterowania Intel Killer:

 1. Pobierz najnowszy instalator dla swojej wersji systemu Windows*.
  UwagaJeśli nie masz łączności internetowej na narażonym komputerze, może być konieczne pobranie odpowiedniego instalatora na nośnik wymienny, na przykład pendrive USB, za pomocą innego urządzenia. Jeśli jest to konieczne, pamiętaj o skopiowaniu plików do komputera, którego dotyczy problem, zanim zaczniesz, ponieważ instalator może nie działać poprawnie, jeśli zostanie uruchomiony z zewnętrznych nośników.
  Ci, którzy korzystają z systemu Windows® 10 wersji 1803 i wyższej, z jednym z aktywne karty Intel Killer należy pobrać instalator z Centrum pobierania
 2. Jeśli korzystasz z systemu Windows 10 i jeszcze nie wiesz, która kompilacja, dowiedz się, która wersja systemu Windows jest obecnie uruchomiona. Jeśli nie masz pewności, wykonaj następujące czynności, aby dowiedzieć się:
  1. Kliknij Start.
  2. Wpisz winver i naciśnij klawisz Enter.
  3. Pojawi się pudełko z kilkoma informacjami na temat systemu Windows. Nie będzie numeru wersji. Dopasuj ten numer wersji do właściwego pliku do pobrania poniżej.
 3. Odinstalować centrum sterowania Intel Killer ręcznie:
  1. Przejdź do paska wyszukiwania w systemie Windows.
  2. Wpisz i przejdź do Aplikacji i funkcji.
  3. Znajdź centrum sterowania Intel Killer z listy.
  4. Kliknij centrum sterowania Intel Killer i wybierz opcję odinstalowania.
  5. Uruchom ponownie komputer, klikając przycisk Start > Power > Uruchom ponownie.
 4. Po ponownym uruchomieniu komputera wejdź do folderu plików tymczasowych i usuń zawartość.
  1. Kliknij Start.
  2. Wpisz %temp% i naciśnij klawisz Enter. Folder temp powinien zostać otwarty.
  3. Usuń wszystkie pliki w folderze temp. Są to wszystkie pliki tymczasowej instalacji i można je bezpiecznie usunąć. Jeśli otrzymasz monit informujący o tym, że nie można usunąć pliku, możesz bezpiecznie wybrać Pomiń wszystkie.
  4. Zamknij folder temp.
 5. Uruchom instalator pobrany dla centrum sterowania Intel Killer.
 6. Wybierz Zakończenie , gdy zapytano o pełną instalację lub niestandardową instalację. Pakiet oprogramowania instaluje jedynie centrum sterowania Intel Killer i sterowniki urządzenia.
 7. Aby zakończyć instalację, postępuj zgodnie z pozostałymi instrukcjami.
 8. Ostatnia część instalacji obejmuje przekierowanie użytkownika do Microsoft Store* w celu pobrania interfejsu użytkownika Killer Control Center. Jest to wymagane w celu korzystania z centrum sterowania Intel Killer.
 9. Uruchom ponownie komputer, jeśli instalator zażąda ponownego uruchomienia.
 10. Sprawdź , czy problem został rozwiązany.
UwagaJeśli nie możesz zainstalować najnowszego centrum sterowania Intel Killer, ponieważ pojawia się błąd informujący, że aktualnego pakietu nie można zainstalować z jednym z naszych starszych pakietów, nawet po użyciu tego czystego przewodnika instalacji, lub jeśli napotkasz inny problem z instalacją najnowszego Centrum sterowania Killer, kliknij tutaj, aby skorzystać z naszego przewodnika po użyciu narzędzia Microsoft w przypadku problemów, które blokują instalowany program.

Jeśli po kliknięciu tego przewodnika występują problemy z instalacją centrum sterowania Intel Killer ze sklepu Microsoft Store, kliknij tutaj, aby uzyskać nasz przewodnik dotyczący rozwiązywania problemów ze sklepem Microsoft Store.

Jeśli po czystej instalacji najnowszej wersji centrum sterowania Intel Killer nadal występują problemy, spróbuj wyszukać powiązane artykuły w pomocy technicznej dotyczące Twojego konkretnego problemu. Jeśli nie możesz rozwiązać tego problemu, skorzystaj z linku Kontakt z pomocą techniczną na niebieskim banerze poniżej.

Powiązane tematy
Instalacja lub aktualizacja centrum sterowania Intel® Killer™
Często zadawane pytanie dotyczące centrum sterowania Intel® Killer™
Problemy z aktualizacją lub instalacją centrum sterowania Intel® Killer™