Identyfikator artykułu: 000058907 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 12-07-2021

Korzystanie z narzędzia Microsoft* w celu naprawy problemów z instalacją centrum sterowania Intel® Killer™ Control Center

Środowisko

Nawet jeśli jesteś w trakcie aktualizacji Killer Control Center, instalator napotyka części poprzedniej wersji Pakietu Killer Performance Suite i nie jest w stanie ich odinstalować.

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Podsumowanie

Jak rozwiązać problemy z instalacją centrum sterowania Intel Killer* za pomocą narzędzia Microsoft Troubleshooter*

Opis

Podczas próby aktualizacji lub instalacji Centrum sterowania Intel® Killer™ Użytkownicy mogą napotkać następujące błędy:

 • Zestawu sterowników Killer Performance Driver Suite nie można zainstalować z pakietem Killer Ethernet Performance Suite (lub podobnymi).
 • Błąd 1714 – starszej wersji nie można usunąć. Skontaktuj się z działem pomocy technicznej.
 • Ta funkcja, z których chcesz korzystać, znajduje się w zasobie sieciowym, który jest niedostępny...
 • Błąd 2753 — plik "xtendsoftapservice.exe" nie jest oznaczony do instalacji
 • Instalator wygląda na to, że działa, a pasek postępów przechodzi do tyłu, a instalator nie działa.
 • Instalator poprosi o . Plik MSI w katalogu katalogowym.
Rozdzielczość

Ten problem można rozwiązać poprzez następujące kroki:

 1. Pobierz najnowsze centrum sterowania Intel Killer Control Center firmy Intel Centrum pobierania i zadbaj o jego przydatną instalację po zakończeniu odinstalowywania dawnego pakietu.
  • Kliknij dwukrotnie na instalator, by uzyskać najnowsze centrum sterowania Intel Killer Control Center. Niech się nie powiodą. Nie uruchamiaj ponownie komputera, nawet jeśli go poprosisz.
  • Pobierz Narzędzie Microsoft Troubleshooter tool do rozwiązywania problemów, które blokują instalowanie lub usuwanie programów
   Microsoft's Fixit Page
   Strona naprawy firmy Microsoft
  • Po pobraniu obu rzeczy odinstaluj wszystkie produkty Killer z menu Aplikacje i funkcje, do którego możesz uzyskać dostęp klikając prawym przyciskiem Start.

  • Ten sam błąd może wystąpić – Error 2753. Plik "xtendsoftapservice.exe" nie jest oznaczony do instalacji — i to dobrze. Kiedy to zrobisz, pomiń tę aplikację i odinstaluj wszelkie inne aplikacje firmy Killer, w tym Killer Drivers.
  • Teraz uruchom narzędzie firmy Microsoft.
  • W pierwszym menu kliknij Dalej
   . Click Next
    
  • Po chwili "Wykrywania problemów" pojawi się pytanie, czy masz problem z instalacją czy odinstalowywaniem programu. Nawet jeśli próbujesz zaktualizować lub zainstalować Centrum sterowania Intel Killer, problem pojawia się, gdy instalator próbuje odinstalować stary pakiet. Z tego względu wybierzesz odinstalowanie
   . Click Uninstalling
    
  • Przy następnym wierszu polecenia program poprosi Cię o wybór z listy programów. Znajdź na liście program związany z Killerem. Może nie być on taki sam, jak ten na tym zrzucie ekranu, ale wybierz odpowiedni pakiet Killera, po czym kliknij przycisk Dalej.
   Click the Problematic Killer App then Next
   Kliknij nadaną ikonę Killer App, a następnie Dalej.
  • Narzędzie spowoduje następnie usunięcie części pakietu Killer, których instalator nie mógł usunąć z rejestru. Jeśli program nie jest wymieniony na liście, możesz wybrać opcję "Nie wymieniony", a narzędzie może nadal znaleźć elementy w rejestru, które należy usunąć. Jednak ciężko powielać ten konkretny scenariusz, więc udostępnienie zrzutu ekranu nie jest możliwe, ale jest to nieoczywające samooceny.
  • Po zakończeniu pracy narzędzia, ponownie uruchomisz swój komputer ponownie, a następnie zainstalujesz najnowsze centrum sterowania Intel Killer Control Center, które pobrano wcześniej.
  • Jeśli nie możesz rozwiązać problemu z tym przewodnikiem, spróbuj ponownie go uruchomić, ale tym razem wybierz Instalacja w kroku 7. Może to pomóc w wyczyszczeniu uszkodzonych plików, które nie są powiązane z komponentami Killer, ale nadal nie mogą zostać zainstalowane.
  • W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem pomocy technicznej.

  Informacje o produktach i wydajności

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.