Identyfikator artykułu: 000058907 Typ materiałów: Rozwiązywanie problemów Ostatnia zmiana: 21-06-2022

Korzystanie z narzędzia Microsoft Tool* umożliwia rozwiązywanie problemów z instalacją pakietu performance Intel® Killer™.

Środowisko

Nawet jeśli jesteś w trakcie aktualizacji Centrum sterowania Killer, instalator napotyka części poprzedniej wersji Pakietu Killer Performance Suite i nie jest w stanie ich odinstalować.

BUILT IN - ARTICLE INTRO SECOND COMPONENT
Podsumowanie

Jak rozwiązać problemy z instalacją pakietu Intel Killer Performance Suite za pomocą narzędzia Microsoft do rozwiązywania problemów*

Opis

Podczas próby aktualizacji lub instalacji pakietu Intel® Killer™ Performance Suite użytkownicy mogą napotkać między innymi następujące błędy:

 • Nie można zainstalować pakietu Killer Performance Driver Suite z pakietem Killer Ethernet Performance Suite (lub podobnym)
 • Błąd 1714 — nie można usunąć starszej wersji. Skontaktuj się z Działem pomocy technicznej.
 • Funkcja, której próbujesz użyć, znajduje się w zasobie sieciowym, który nie jest dostępny...
 • Błąd 2753 — plik "xtendsoftapservice.exe" nie jest oznaczony do instalacji.
 • Instalator wydaje się działać, po czym pasek postępu cofa się, a instalator ulegnie awarii.
 • Instalator monituje o plik .MSI w katalogu z plikami o zycie.
Rozwiazanie

Ten problem można rozwiązać wykonując następujące czynności:

 1. Pobierz najnowszy pakiet Intel® Killer™ Performance Suite firmy Intel Centrum pobierania i trzymaj go pod ręką, aby zainstalować po zakończeniu odinstalowywania starego pakietu.
  • Kliknij dwukrotnie instalator najnowszego pakietu. Niech to się nie powiedzie. Nie uruchamiaj ponownie komputera, nawet jeśli zostanie o to zapytanie.
  • Pobierz Narzędzie Microsoft Do rozwiązywania problemów , które uniemożliwiają zainstalowanie lub usunięcie programów
   Microsoft's Fixit Page
   Strona Fixit firmy Microsoft
  • Po pobraniu obu tych rzeczy odinstaluj wszystkie produkty Killer z menu Aplikacje i funkcje , do których możesz uzyskać dostęp klikając prawym przyciskiem myszy Start.

  • Ten sam błąd może wystąpić — Error 2753. Plik "xtendsoftapservice.exe" nie jest oznaczony do instalacji i jest wyśmieniany. Jeśli to zrobisz, pomiń tę aplikację i odinstaluj inne aplikacje od Killer'a, w tym sterowniki Killer.When you do, skip that application, and uninstall any other apps from Killer including Killer Drivers.
  • Uruchom narzędzie firmy Microsoft.
  • W pierwszym menu kliknij Dalej.
   . Click Next
    
  • Po chwili "wykrywania problemów" zapyta, czy masz problem z instalacją lub odinstalowaniem programu. Nawet jeśli próbujesz zaktualizować lub zainstalować centrum sterowania Intel Killer, problem pojawia się, gdy instalator próbuje odinstalować stary pakiet. Dlatego wybierzesz Odinstalowywanie
   . Click Uninstalling
    
  • W kolejnym wierszu polecenia program poprosi Cię o wybór z listy programów. Znajdź na liście program związany z killerem. To może nie być to samo co ten na tym zrzucie ekranu, ale wybierz dowolny pakiet Killer, który program znajdzie, a następnie kliknij przycisk Dalej .
   Click the Problematic Killer App then Next
   Kliknij aplikację Killer firmy E, a następnie Dalej.
  • Następnie narzędzie usunie części pakietu Killer, których instalator nie mógł usunąć z rejestru. Jeśli program nie jest wymieniony na liście, możesz wybrać opcję "Nie ma go na liście", a narzędzie może nadal znaleźć identyfikator w rejestrze, który należy usunąć. Jednak trudno powielić ten konkretny scenariusz, więc dostarczenie zrzutu ekranu nie jest możliwe, ale jest to dosyć objaśniające.
  • Po zakończeniu pracy narzędzia ponownie uruchomisz komputer, a następnie zainstalujesz najnowsze centrum sterowania Intel Killer, które pobrano wcześniej.
  • Jeśli nie możesz rozwiązać problemu z tym przewodnikiem, spróbuj uruchomić go ponownie, ale tym razem wybierz Instalacja na etapie 8. Może to pomóc w wyczyszczeniu uszkodzonych plików, które nie są związane z komponentami Killer, ale nadal uniemożliwiają instalację.
  • W razie pytań skontaktuj się z działem pomocy technicznej.

  Zastrzeżenie

  1

  Publikowanie treści i wykorzystanie zawartości tej witryny podlega Regulaminowi witryny Intel.com.

  Materiały zawarte na tej stronie są tłumaczeniem z języka angielskiego, wykonanym częściowo przez człowieka, a częściowo automatycznie. Materiały te są udostępnione dla Twojej wygody i należy je traktować jedynie jako ogólne źródło informacji. Nie ma jednak gwarancji, że są one kompletne bądź poprawne. Jeśli istnieje jakakolwiek rozbieżność między wersją angielską tej strony a jej tłumaczeniem, wersja angielska jest wersją obowiązującą i ma rozstrzygające znaczenie. Wyświetl anglojęzyczną wersję tej strony.